Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Кухнята

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
The Headmaster

ПисанеЗаглавие: Кухнята   Пет Авг 26, 2011 2:37 pm

Мястото, на което домашните духчета се трудят неуморно, за да приготвят вкусните гозби, които учениците изяждат с неотмиращ апетит.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Съб Сеп 24, 2011 8:31 am

Keйт вървеше през един дълъг силно осветен коридор,който водеше към кухнята.Времето я подтискаше-слънчевите лъчи и топлото време вече напълно си бяха отишли,отстъпили място на ветровитите и дъждовни дни и по-ранното залязване на слънцето.Уроците бяха започнали да стават по-трудни и по-трудни,а през повечето време Кейт нямаше време за нищо друго,освен четене.Доста време прекарваше в библиотеката.Днес обаче бе почивен ден и момичето остави деня си свободен,за да прави нещо друго за разнообразие.
Погъделичка крушата и тя започна да се гърчи от смях,а портрета се отвори.Тъкмо когато прекрачи,за да се вмъкне вътре,тя насмалко да се сблъска с някой,който бе застанал точно пред входа...
Вижте профила на потребителя
Никълъс Грийн

Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Съб Сеп 24, 2011 8:50 am

Тийнейджърският глад отново се беше засилил. След като се събуди, Ник установи, че е ужасно гладен. След като се приготви тръгна към кухнята на домашните духчета, с цел да измъкне нещо оттам. За щастие, когато влезе в кухнята нямаше никой. Масата беше пълна с всякаква храна. Ник отиде, взе чиния и започна да я пълни със сладкиши. Нямаше нищо по-хубаво за закуска от сладкишите..Когато напълни чинията, той тръгна към общата стая, с невероятна скорост. Тъкмо посегна да отвори вратата, когато тя се отвори. Ник се блъсна в нея, и се строполи на пода. Сладкишите паднаха върху него и изцапаха тениската му. Някои изпопадаха по земята, а чинията се счупи. Ник понечи да се изправи, но парче от чинията поряза ръката му. Вдигна глава да види кой отвори вратата и видя...

P.S. Сори, че е малко тъпо..
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Съб Сеп 24, 2011 10:03 am

Момчето видя Кейт.Тя отвори уста изумено-той беше на пода,а навсякъде около него имаше разхвърляна храна.Веднага се втурна да му помогне да се изправи,когато видя,че не носеше слидеринска униформа-би помогнала на всеки,освен на някой от Слидерин...
-Извинявай,аз не те видях..беше застанал пред вратата и...-тя му подаде ръката си и цялата се изчерви.Как можеше това да и се случи?!Домашните духчета се втурнаха около тях,суетейки се и чистиха храната по земята.Имаше сладкишова глазура навсякъде...Грифиндорката се надяваше,да не бе ядосала момчето,в момента не и беше да разправии...

П.С.Няма проблем ((:
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Съб Сеп 24, 2011 10:47 am

Видях момичето. Беше красива и носеше грифиндорска униформа. Изправих се и й подадох ръката си..
-Здравей, аз съм Ник-казах и погледах надолу. - От Грифиндор съм.
-Здравей Ник, аз съм Кейт, също от Грифиндор- каза тя и се усмихна. -Извинявай, че те бутнах, просто..не знам. Нали не се сърдиш-попита и леко се изчерви. Видях раната на ръката си и я хванах с другата. Кейт гледаше ръката ми и каза:
-Най-добре върви в болничното крило, не ми изглежда добре.
-Няма проблем, имам бинт в общата стая-казах, а Кейт ме последва.

P.S. Пиши в общата стая..:)
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Пон Окт 10, 2011 5:48 pm

Седях си в общата стая и скучаех. Имаше доста време до вечерята и затова реших да отида до кухнята и да открадна нещо за ядене. Тръгнах и скоро достигнах вратата на кухнята. Отворих вратата и за щастие нямаше никой. Промъкнах се, взех чиния и започнах да я пълня с всякаква храна. Напълних чинията и реших да ида да си напълня нещо за пиене, когато вратата се отвори. Там беше...
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Пон Окт 10, 2011 6:56 pm

Умирах от глад. На обяд не можах да хапна нищо, защото не бях в настроение. Прекрасно, сега исках нещо за ядене, а още не беше наближил часът за вечеря. Реших да отида до кухнята и да си взема нещичко. Когато отворих вратата, видях Ник. Изтичах при него и го целунах по бузата, но той ме прегърна и ме целуна страстно. Когато се отдръпнахме, му се усмихнах широко.
- И ти се промъкваш, за да ядеш, а? - каза ми той закачливо и ме хвана за ръката.
- На обяд не сложих нищо в стомаха и вече гладът си казва думата - обясних, развеселена, че го намирам на почти всички места, където отида.
Храната беше останала от обяд, но напълних една чиния със спагети, картофен огретен, краставици, домати и саламче и доволно се запътих към напитките. Напълних си голяма чаша портокалов сок.
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Вто Окт 11, 2011 5:43 pm

Тръгнахме да се разхождаме из кухнята. И двамата ядяхме бързо. След като започнаха уроците не се виждахме често. Това натъжаваше и двама ни. Наслаждавахме се на момента, когато бяхме заедно. Вървяхме по някакъв коридор, когато внезапно спрях. Исках да усетя устните на Нора на момента. Стоях с каменно изражение, като се опитвах да оставя Нора в неведение. Тя се обърна и ме погледна. Преместих погледа си в лицето на Нора.
-Ник, какво стана-попита тя. Не отговорих. -Ник..-не отговорих. -Ниик..,,какво ти става-попита тя. Започна да се притеснява. Приближи се и ме разтръска. Не отговорих. -Ник, моля те, отговори ми-каза притеснено тя и положи глава на гърдите ми. Наведох се и я целунах. Нора се изправи и надигна глава. Продължихме да се целуваме, когато Нора се откъсна от мен.
-Защо го направи?
-Исках да видя колко ще издържиш..-казах и дарих Нора с целувка.
-Голяма си шматка-каза тя, разсмя се и ме целуна.

P.S. Тъпичко е, нали??
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Сря Окт 12, 2011 5:31 pm

Ник много ме изплаши. Аз попринцип съм доста плашлива, но сега щях да получа удар.
Казах му, че е голяма шматка, разсмях се и го целунах. След няколко секунди, или минути, не съм много сигурна, една от готвачките неодобрително ни изгледа и ние се отдръпнахме един от друг. Седнахме на една малка масичка и започнахме да си разказваме премеждията в училище. Бях много горда, че е изкарал отлична оценка по Защита срещу черните изкуства. Поговорихме си за изпитите и новите приятели. Когато му споделих, че ми липсва семейството, той се обърна към мен и ме погали по лицето:
- На мен също ми липсват роднините. Много, при това. Някак си ще издържим по коледната ваканция. Дотогава не би имала нищо против да прекарваш свободното си време с мен, нали? - каза той и ми се усмихна широко.
- Не, разбира се. Най-подходящото място за нашите срещи според мен е езерото. Много е романтично - добавих.

П.П. Не е тъпо : )
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Сря Окт 12, 2011 6:06 pm

Там беше първата ни среща, нали помниш-казах. -И първата целувка...-казах и целунах Нора. -Искаш ли утре да се видим там?
-Съгласна съм-отвърна и върна целувката. Зарязяхме чиниите и тръгнахме да се разхождаме. Говорихме си, смяхме се и се целувахме. Обичах да прекарвам времето си с Нора. Тръгнахме към общата й стая. Когато стигнахме и беше време да се разделим. Прегърнах я и я целунах по вратлето. Щяхме да се видим скоро, но това беше много време. Взехме си чао и отново се целунахме. Тя мина през портрета, а аз тръгнах към общата стая на Грифиндор.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   

Кухнята
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1