Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Eveline Bordeaux

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

ПисанеЗаглавие: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   Съб Ное 05, 2011 5:19 pm

здравейте!
обикновено не съм фен на подобни теми, или по-скоро аз никога не си правя.. но след като прекарвам толкова време в този форум, реших че ще е хубаво да направя една, където да можете да задавате въпросите си към мен. (ако имате такива, разбира се.) хм, може би ще започна с няколко думи за себе си - казвам се Калина и съм на 16. обичам животните, friends (сериала имам предвид, гледам го повече от колкото би било нормално), любимият ми сезон есента, предпочитам кафе, но обичам и чай (признавам единствено ментовия), харесвам френския език и Франция като цяло. мечтая да посетя колкото се може повече държави, за да опозная различните култури. слушам много музика, но не мога да определя даден стил като любим. не се сещам какво друго мога да ви кажа, така че очаквам въпросите ви с нетърпение! ^^
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://peperminttea.tumblr.com/
Ривър Ларош

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

ПисанеЗаглавие: Re: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   Съб Ное 05, 2011 6:21 pm

Здравей, аз съм Деси (:
1. Знаеш ли френски?
2. А немският харесва ли ти?
3. Къде извън България си била?
4. Кое е първото място, което ще посетиш (където не си била), ако можеш да отидеш на околосветско пътешествие?
5. Какви книги обичаш да четеш?
6. Любимата ти храна?
7. Обичаш ли шоколад? :Д
8. Може ли момче и момиче да бъдат най-добри приятели, без единият да харесва другия и обратното?
9. Сподели някои любими песни.
10. Спортуваш ли нещо?
11. Била ли си влюбена?
Вижте профила на потребителя
Eveline Bordeaux

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   Съб Ное 05, 2011 7:07 pm

Здравей, Деси! Благодаря ти за въпросите :)
1. Знаеш ли френски? - не съвсем. но от две години го уча доста интензивно и се надявам скоро да го владея на такова ниво, че да мога да водя разговор без проблем. а това засега ми се вижда напълно невъзможно.
2. А немският харесва ли ти? - нито съм го учила нито съм имала някакъв интерес към него, така че нямам мнение. мога да кажа само че не е любимият ми език, ако съдя начина по който звучи. а и приятелки, които го учат, се оплакват че е много труден.
3. Къде извън България си била? - засега само Гърция и Франция, но имам желанието да посетя и други държави.
4. Кое е първото място, което ще посетиш (където не си била), ако можеш да отидеш на околосветско пътешествие? - трудно. накара ме да се замисля сериозно.. ;д предполагам ще е някое африканско племе, просто защото ми е много интересен начинът по който живеят.
5. Какви книги обичаш да четеш? - ами преди бях голям почитател на фантастиката, но напоследък предпочитам криминални романи. харесва ми да чета за разгадаването на убийства или грабежи. като цяло книгите с детективи и адвокати са ми фаворит в момента. което не значи, разбира се, че бих отказала друг вид книга :)
6. Любимата ти храна? - оо, прекалено голям любител на храната съм, за да мога да избера любима. мога да ти кажа какво не обичам, обаче.. ако няма гъби или чушки в нещо, ще го ям. хаха
7. Обичаш ли шоколад? :Д и аз като още 90% от хората на света обичам шоколад. във всякакви форми, размери и видове. ;д
8. Може ли момче и момиче да бъдат най-добри приятели, без единият да харесва другия и обратното? - да, разбира се! въпреки че в повечето случаи с времето единия придобива по-особени чувства към другия..макар че много връзки започват именно с приятелство, и точно те са най-издържливи.
9. Сподели някои любими песни. - не мога, защото слушам толкова различни видове музика, че няма как да избера няколко любими. и това изречение вероятно има смисъл единствено в главата ми. ;д все пак мога да кажа няколко които напоследък слушам доста често:
Eminem - Beautiful
Example - Changed the way you kiss me
Guns N Roses - Estranged хаха, виждате ли колко са различни?

10. Спортуваш ли нещо? - да, ходя на танци, но не съм особено сериозна. именно затова съм пробвала вероятно десетина спорта през съзнателните ми години, и не съм се задържала никъде. за което малко съжалявам сега.
11. Била ли си влюбена? - не, смятам че любовта е прекалено силно чувство, за да мога да го припиша на невинно привличане към някого. много малко хора познават любовта в тийнейджърските си години, повечето наричат привързването си към някого любов.

:)
Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   Съб Ное 05, 2011 9:31 pm

О, а какви танци?

И понеже не се сещам друго, свързано с тях, което да те питам...

Помниш ли си сънищата?
Можеш ли да свириш на някакъв инструмент?
Има ли песен, на която си плакала?
А филм?
А книга? :д
Има ли песен, която обичаш да си пееш?

Примерни въпроси засега. smile
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Eveline Bordeaux

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   Съб Ное 05, 2011 11:22 pm

О, а какви танци? - хип-хоп, но както вървят нещата май ще се отказвам. макар че ми харесва и ми е интересно, просто не ми се занимава особено.. ;х такава съм си..
Помниш ли си сънищата? - да, но не винаги. иска ми се да си спомнях всички обаче, за мен сънищата са много интересно нещо и в повечето случаи си ги тълкувам по свой начин.
Можеш ли да свириш на някакъв инструмент? - не, никога не са ме привличали музикалните инструменти. разбира се, обичам да слушам как свирят хората, но никога не съм искала аз да се науча. а и ми изглеждат прекалено сложни.. :D
Има ли песен, на която си плакала? - да, но не заради самата песен, а защото съм била разстроена заради нещо. конкретни песни обаче не се сещам в моментa :D
А филм? - като цяло ми трябва съвсем малко, за да се разплача, така че мога да изредя мноого филми. предимно на романтични или трагични, обичайните - марли и аз, тетрадката... но плаках също и на rise of the planet of the apes, което се стори много странно на хората с които бях. :D
А книга? :д - хаха, да.. всички които съм чела на Никълъс Спаркс, а може и на други, за които не се сещам сега :D
Има ли песен, която обичаш да си пееш? - напоследък обичам да си пея на Rose - La liste, защото е на френски и се постарах да я науча..и си я пея доволно ;дд
Мерси за въпросчетата ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..   

maybe one day we'll wake up and this will all be just a dream..
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1