Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Вашите костюми

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
The Headmaster

ПисанеЗаглавие: Вашите костюми   Пет Окт 28, 2011 5:00 pm

Ако искате да участвате в конкурса за най-оригинален костюм за Хелоуин, трябва да го представите в тази тема. Хубаво е да дадете снимка и да го опишете, но може да изпуснете снимката, ако не намирате нищо подходящо. Позволявам ви да дадете снимка на костюма, а да опишете останалите подробности - прическа, грим, аксесоари, за да може да изградите една наистина оригинална и неповторима визия, не само да вземете нещо от нета.

Могат да се записват и двойки - т.е. такива, чийто костюми са свързани по някакъв начин. Нали се сещате - Ромео и Жулиета, Тарзан и Джейн и т.н. Ако има двойки, за тях ще направим отделна категория. Засега няма да ви казвам как ще се изберат победителите, по-късно днес или утре до обяд ще ви обясня. (:

Последната промяна е направена от The Headmaster на Вто Ное 01, 2011 3:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://harrypotter.ohmylife.net
Джаки Потър

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Пет Окт 28, 2011 5:25 pm

My Prom Dress ...

Костюмът на Джаки беше мини-рокля. Сива на цвят с малки перлички по нея. Струваше и цяло състояние но накрая я беше купила. Плата беше мек колкото коприна. Имаше ластичен колан за да изглежда още по слабо. Естествено трябваше да се постарае още мъничко! Не ставаше само да си сложи рокля. Затова си беше накъдрила косата и вързала по доста странен начин но изглеждаше ослепителна по този начин. Понеже балът беше по случей Хелоин трябваше да изглежда и малко страшничко. Затова вместо да прикрие кръговете под очите и си сложи сенки и се получи доста ефектно но и красива. Сложи си диадема с маяк на нея която придаваше известен стил и си сложи червено червило. Обувките - най-добрия приятел на жената. Беше си обула семпли платформи. Наметна си малка черна жилетка и си сложи черни изтъркани ръкавици. Оставаше само една малка чантичка. Черна пак като обувките и и си я преметна на рамото. Беше готова за бала!!!
Вижте профила на потребителя
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Пет Окт 28, 2011 5:50 pm

Записвам се.Със Себастиан Дивайн ще сме двойка,облечени,като Паднали Ангели.

Костюма за Хелоуин на Кейт:

Костюмът на Кейт бе,като мини-рокля,черна,със цепка от пред,която продължава до пъпа й.В долната част е с дантели,рамената са голи и от зад,като опашка надолу има удължение.Към костюма са прикрепени черни пухкави крила.

Обувките са на токчета със връзки и с черно бяла шарка.

грим:
http://www.flickr.com/photos/60765757@N05/5539123019/

http://www.flickr.com/photos/60765757@N05/5539703168/

http://www.flickr.com/photos/60765757@N05/5539699216/
Себастиян Дивайн
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Пет Окт 28, 2011 6:07 pm

Костюмът на Бастиян беше сбор на черна риза, черен панталон и черните крила. По ръцете му се виждаха обрисувани знаци, приличащи на руни. Те се извиваха във всякакви форми, криви и прави, сливаха си и се пресичаха и се завъртаха по всякакви начини. На лицето му беше поставена черна маска, която сякаш прилягаше идеално не чертите на лицето му. Ризата му беше откопчана, поне първите две копчета, а върху нея бяха сложени два гердана, които изглеждаха като тънки вериги, увиващи се около врата му.

Нямам снимка, поради липсата на такава във интернет.
Ривър Ларош

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Пет Окт 28, 2011 8:36 pm

Костюмът на Ривър беше къса лилава рокля (тук). Момичето й беше направило магия, за да си сменя цвета според настроението й по време на празника. Най-често беше лилава, което означаваше пълна с енергия и с много приповдигнато настроение.
Сенките й бяха прецизно нанесени от Нора Лопес (тук). Имаше безцветен гланц, който правеше устните на Ривър още по-плътни.
В дългите си коси, които беше променила в черни за случая, беше вплела розови и лилави цветчета, свързани със зелено стебло. Обувките й бяха зелени и изглеждаха направени от листа, но всъщност бяха омагьосани високи гладиаторски сандали (тук).
Ривър беше поръсила кожата си с блестяща пудра и цялата сияеше. Идеята й да бъде фея от приказките беше успешна.
Кейт Грейнджър

Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Съб Окт 29, 2011 9:54 am

Кейт си бе избрала черна, къса рокля, много елегантна рокля. Мислеше че не много хубаво да се отрупва с аксесоари за това не си беше сложила нито гривни, нито обеци, нито гердани или пръстени. Обувките ѝ бяха черни и на висок ток и от тях излизаха две тънки ленти който се вплитаха в краката на момичето. Червената ѝ коса сега беше кестенява (с помощта на магия) и вързана на висок кок. Не искаше много грим, за това си беше сложила черни сенки и светло розов почти безцветен гланц за устни. В началото искаше да бъде вещица, но после си промени решението. Сега тя беше вампир макар и много срамежлив. Беше вложила много време в избирането на костюм и когато се погледна в огледалото остана много доволна от всичките усилия.

Роклята: http://www.agirlsstyles.com/wp-content/uploads/2011/08/Little-Black-Dresses1.jpg
Обувките: http://www.amaramedia.com/wp-content/uploads/2010/03/beautiful-black-women-shoes-2010-high-heel-4.jpg
Прическата: http://images.ibox.bg/2009/05/21/k2/519x346.gif
Грима: http://artaby.com/images/stories/trio_smoky_eyes_visuel_mannequin.jpg
Вижте профила на потребителя http://always-emma-watson.tumblr.com/
Роуз Уизли

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Съб Окт 29, 2011 9:58 am

Костюмът на госпожица Уизли бе странна рокля в преобладаващи няанси черно и синьо. Но на места се виждаха и бели нюанси. В роклята имаше и една част, тип мрежа, която бе покрита с черна кожа, нарязана на средно дебели линии. Гърба на роклята бе от прозрачен плат. Но това не бе всичко! Всъщност Роуз искаше да се маскира като вампир. За да се сетят хората, че тя е вампир, важното бе не дрехите, а грима.
За това бе използвама магия. Кожата сега й бе снежно бяла, а не като преди – със онзи леко шоколадов тен. Бе си сложила също и червени лещи, за да изглежда като истински вампир. Зъбите ги бе пропуснала, защото вече мислеше, че са за малките дечица във трети клас. За грим бе сложила само черни сенки. На устните й имаше доста червило, разбира се кърваво червено.
И така с този си вид, можеха без проблем да я сложат да изиграе някой от семейство Кълън.

Dark_Angel

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Съб Окт 29, 2011 11:58 am

За Хелуин Анджела бе решила да се облече като фея. Допълнителния и аксесоар бяха розови крила от ефирма материя, която сама бе направила. Самата рокля бе от много нежен,ефирен плат, в различни розови нюанси. Те според светлината ту се преливаха ту преобладаваха един над друг. Стъклените й пантовки бяха стара семейна ценност, която момичето бе подобрила, поставяйки и камъчета и лек розов нюанс. Нямаше много бужута, защото на тази ефирна дреха, нищо не подхождаше по-добре от самата рокля. Имаше само сълги обици с камъчета. Косата й бе направена на красиви букли.

Роклята:

Обувките:
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Съб Окт 29, 2011 7:16 pm

Тази година реших да бъда пчеличка. След две седмици, прекарани в търсене на подходящите дрехи и аксесоари, вече можех спокойно да заявя, че имах перфектния костюм. Роклята не беше типична за такъв костюм, но с леко тъмната си златисточерна гама ме плени и не можех да не си я купя. Бях избрала типични, не много високи, но с дебело токче сладки обувчици. Крилцата и рогчетата ми придаваха нежен и невинен вид. Реших да оставя косата си спусната, като вплетох няколко плитки в нея. Бях обърнала невероятно много внимание на грима си и бях горда, че съм успяла да сътворя такава красота съвсем сама. Устните ми бях обагрила с тъмночерно червило и изглеждаха груби и неприветливи. Бях си взела малка чантичка, която всъщност приличаше на шапка, но мислех, че така ще съм по-оригинална. Бях лакирала ноктите си в жълто и черно и отдалеч изглеждаха плашещо. Обичките, които носех, ми бяха подарък за 14-тия ми рожден ден от по-голямата ми сестра Хуана. Гривничката беше семпла и сладка и я бях видяла, когато случайно минавах покрай един магазин за фибички, шноли и всякакви такива джунджурии. Невероятно нежното и стилно колие имах още от малка и предположих, че ще ми свърши чудесна работа. Когато приключих с подготовките и бях готова, се погледнах в огледалото. Хареса ми и не надявах и другите да одобрят външния ми вид.
The Headmaster

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   Нед Окт 30, 2011 10:00 am

Вижте профила на потребителя http://harrypotter.ohmylife.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Вашите костюми   

Вашите костюми
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1