Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Апартамента на Дезмънд Лесбърн

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Дезмънд Лесбърн

ПисанеЗаглавие: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   Вто Окт 25, 2011 8:21 pm

Малкият и доста по- скромен от последното му жилище, апартамент, на Дезмънд Лесбърн се намираше в един от най- кокетните и възможно най- мъгълски квартали на Лондон, където адски рядко ставаха странни неща, като това собственика му да си е вкъщи. Обзаведен предимно в чернето и бяло, което се оказа най- пламенния интериор, предразполагащ не просто към уют, а и към доста интересни забавления, се намираше на първия етаж на наскоро построена кооперация, която Демънд се хареса като потенциално безопасна сграда с малък заден двор, превърнат в красива градинка с пейки.
Антрето
Всекидневната
Спалнята
Банята
Кухнята
Трапезарията
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Eveline Bordeaux

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   Сря Окт 26, 2011 6:37 pm

Сградата пред която спряхме беше ниска и ми напомняше за семейна къща, а в последствие се оказа, че всъщност е кооперация с малки китни апартаментчета. Забелязах, че Дезмънд наблюдаваше реакцията ми, като въобще не криеше натрапчивия си поглед. Той отключи вратата на своя апартамент и като истински джентълмен ме пусна да влезна първа. Направи ми впечатление интериора, беше в червената гама, като това леко ме очуди. Разбира се, на Дезмънд винаги му хрумваха странни идеи, но все пак ме изненада. Обходих с поглед домът който си бе избрал и той беше очевидно по-малък от тези които мъжът предпочиташе. Знаех че за него беше удовлетворяващо да има огромен и просторен апартамент, макар и в повечето време да го използваше само за кратък престой. В това отношение се различавахме - аз смятах по-малките домове за много по-уютни и по-симпатични. Затова харесах новият му апартамент. Разгледах стаите, като отново червеният цвят преобладаваше. Бързо се ориентирах към хола, като седнах на големият и, както установих, удобен диван. Свалих палтото и големият си шал, а след това качих краката си на ниската масичка. Огледах помещението с усмивка и казах на Дезмънд, който ме следваше през цялото време в което разглеждах апартамента му.
- Харесва ми.- усмихнах се и потупах мястото до мен, подканяйки го да седне. Той не изчака втора покана и се подчини, като аз се облегнах на него. Въздъхнах и продължих:
- Говоря за апартамента. Добре си се справил този път. - след това му напомних. - Надявам се, миличък, че осъзнаваш малките подробности. Няма как да живея тук, ако не ми купиш най-малкото четка за зъби. Да не говорим че това са единствените дрехи които имам. - посочих към себе си, визирайки дрехите с които бях в момента. Не исках да се държа като разглезено момиче, но фактите бяха такива и нямаше как да ги пренебрегна. Нямах свои пари и нямаше как да си купя въпросните неща сама. А и той сам ме покани при себе си. Внезапно смених темата и казах шеговито:
- Но за това можем да се притесняваме по-късно. Сега бих се задоволила и с нещо за пиене.
Вижте профила на потребителя http://peperminttea.tumblr.com/
Дезмънд Лесбърн

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   Сря Окт 26, 2011 7:01 pm

По- нахален от това, не можеше и да се прояви, но да кажем, че нямаше нищо лошо в държанието му, нали?
Като дърт, нахален котарак ::какъвто й беше, като изключим липсата на козина:: не пропусна да налази Евелин. Ръцете му се спуснаха от врата й, чак до ръба на блузата й, минавайки през апетитните й гърди, които му се искаше да стисне нахално и да помачка, усещайки как кожата й настръхна, ала постигна същия ефект, когато пръстите му се добраха до голата й кожа. Приплъзна плата нагоре, разкривайки стегнатото й, голо коремче, а малко след това и гърдите й, които обаче сутиена криеше достатъчно, че да го дразни. Докосваше съвсем леко плътта й, наслаждавайки се на лекото настръхване, показалеца му стигна до долния ръб на сутиена й. Вгледа се в очите й, тези красиви светли очи очаквателно. Не искаше да продължава с нищо, ако Ев не искаше... о, колко объркана мисъл!
-Сигурен съм, че дрехи няма да ти бъдат нужни.- засмя се в ухото й, Дезмънд и го гризна закачливо.- А пък за четката, ще си помисля, може и да има някоя в банята, запазена специално за сладката ми годеница.
Eveline Bordeaux

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   Сря Окт 26, 2011 8:45 pm

Изтръпнах от докосванията му. Знаех че ще бъде настоятелен, но не очаквах да е толкова директен. Съгласявайки се да живея за известно време с него, не обещавах нищо повече от това просто да прекарваме деня заедно. Но беше неизбежно, знаех го, познавахме се прекалено добре, а и определено между нас имаше някакво привличане. Объркана от неговите действия, аз хванах ръцете му за китките и ги притиснах към дивана. Имах няколко мига, за да преценя случващото се. Знаех отлично какво исках, но се колебаех. Усмихнах се дяволито на Дезмънд и прехвърлих крака си така, че да съм в скута му с лице към към него. Все още държах китките му с ръцете си, затова ги вдигнах над главите ни и се наведох, допирайки устни до врата му. Захапах леко мястото, като след това го засмуках. Повторих няколко пъти, знаейки че това го кара да изтръпне. Преместих устните си към неговите и се спрях на няколко сантиметра. Погледнах го игриво, като погледът му беше очаквателен, а устните му се бяха разтеглили в самодоволна усмивка. Пуснах китките му и го целунах настоятелно. Зарових ръката си в късо подстриганата му коса, а другата разходих по гърдите и по оформените му плочки. Стигайки до дънките му, реших да го подразня на свой ред и разкопчах колана и копчето, движех ръката си бавно и нежно, стигайки до бедрото му. Знаех че това го възбужда, но в също така беше дразнещо, защото беше съвсем невинно и прекалено недостатъчно. Усетих ръцете му да се спускат по гърба ми и отново хванах китките му, този път по-силно, макар и да бях сигурна, че нямаше никакво значение за него. Можеше еднакво лесно да се освободи и от 'силната' ми хватка. Отделих устните си от неговите и се отдръпнах. Бях на достатъчно разстояние, че в позицията си на притиснат до дивана, Дезмънд да няма много възможности за действие. Казах хапливо, но със закачлива усмивка:
- Внимавай с ръцете си, Дезмънд. Мога да играя по твоите правила, но ако прекалиш, може и въобще да не учавствам. А зная, че това няма да ти се хареса.
Демонстративно станах от скута му, насочвайки се към кухнята. Отворих хладилника и с изненада открих, че не е съвсем празен. Взех една кутия сладолед и намерих чекмеджето с лъжици и вилици. Седнах на един от плотовете, скръстих крака и отворих сладоледа. Обърнах се към вратата и погледнах Дезмънд, който, както предполагах, ме беше последвал и се засмях. Казах весело:
- Не се цупи миличък.
Вижте профила на потребителя http://peperminttea.tumblr.com/
Дезмънд Лесбърн

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   Пон Окт 31, 2011 6:57 am

-Годеницата ми била и властна!- възкликна Дезмънд и се ухили до ушите.- Не знам как ще се разберем за цветята на сватбата, да не говорим, че ще си бъде цяло проишествие, ако се скараме по време на съвместния си живот по- късно.
Самата мисъл го развеселяваше. Вече му беше ясно колко щети щяха да нанесат върху себе си и семействата си още на първото огромно неразбирателство. А от цялата история най- много щяха да страдат Вантермина Лесбърн, мис и мистър Бордо. Тримата бяха заложили главите си, за да уредят скромния им брак, който така и така щеше да се състои- Дезмънд да се превърне с приличен, улегнал мъж, който се занимава единствено със селскостопанска продукция, а Евелин Бордо, вероятно, щеше да е преуморена майка на пет деца, които лазят по нервите и на двамата и определено от грижите по тях нямше да остава време за секс.
Тази мисъл почти го ужаси и го накара да се сепне моментално. Нямаше да си позволи да й направи цял футболен отбор, а той да почне да полива лехите с домати и да зареже мястото си сред смъртожадните, което пък щеше да му гарантира моменталически парцел в градските гробища. Предпочиташе да доживее дълбока старост, носейки онова влечуго на ръката си, отколкото да не успее да доживее и тридесет.
С няколко крачки прекоси разстоянието, делящо го от Евелин. Разтвори краката й и се настани между тях, облягайки ръце от двете страни на кръста й върху плота. Сякаш я бе заключил в здрава хватка без всъщност да я държи здраво, ограничавайки доста от движенията й. Нахално лапна лъжицата, обирайки сладоледа от нея. Едно от малкото удоловствия, които можеше да си доставя без да избягва закона после.
- Ще взема да се оплача от непослушната си годеница!- засмя се смъртожадния и я ръчна закачливо в ребрата.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Дезмънд Лесбърн   

Апартамента на Дезмънд Лесбърн
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1