Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Жълто, лилаво::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Venera Blur

ПисанеЗаглавие: Жълто, лилаво::.   Вто Окт 11, 2011 5:26 pm

Дневник... Винаги съм знаела, че ще пиша три реда през два месеца и не съм се опитвала да водя дневник. За всичко си има първи път.
Не четете тази тема, защото ще повлияе на психиката ви.

Игнорирайте заглавието, тази мила песничка ми е в главата цял ден.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Venera Blur

ПисанеЗаглавие: Re: Жълто, лилаво::.   Вто Окт 11, 2011 5:49 pm

Мисля, че трябва да започна с онова "Мило дневниче", но ми звучи префърцунено, така че ще го пропусна.
Събудих се в 6.30, естествено.. и после - банята, кухнята, стаята, коридора и тръгнах към училище. Минаха пет мъчителни минути, в които научих, че Михаела и Мартин (които вие, естествено, познавате) са вече на училище и не са ме изчакали. Десислава (сещате ли се? ) винаги идва секунди преди втория звънец, така че нея просто няма да чакам никога.
Пристигнах на училище и се разхвърлях.. Обиколих всички от класа, но всяка тема на разговор беше скучна, така че отново се върнах на стола. Седях като пътен знак, докато не цъфна Деса - "Ела да пия вода." - "Добре." Излизаме от стаята, Данова веднага ни избута обратно и тръшна вратата. Открехнахме вратата и я видяхме тъкмо като влиза в другия клас.. излязохме и отидохме да пием вода. Върнахме се и изтърпяхме цели пет часа... през целия ден се чудих защо имаме пет часа, но пък беше яко.
Рослан ми заяви, че имал работа след училище, което беше тлъста лъжа, мисля... еее, отидохме в Деса с Виктория. В 13.00 часа отидохме до нас да се пооправя, защото в 13.30 щяхме да ходим на някаква бензиностанция... поне така си мислех. Ама тя госпожата казала, че ще ходим на нещо близо до някаква бензиностанция. Оказа се, че отиваме на лекция за трафика на хора.. Едното момче, което изнасяше лекцията беше... охх! Като каза нещо за някакъв доброволец и ръцете на Ана Мария и Александра веднага се стрелнаха... изпревариха ме! Исках аз да седя на столче до това... страхотно същество, играещо ролята на трафикант. Разпределиха ни на две групи - ангели и дяволи ни нарекоха, което беше крайно глупаво, но няма значение. Аз бях от "дяволите" и трябваше с другите да убедя Ана Мария... грешка - Станка, че трябва да приеме да чисти къщата на някаква си баба в Амстердам. Иван беше говорител на групата и почна да се цепи... "Ще ходиш напред-назад с диамантите по врата, ще караш Ферари, няма нищо лошо, вървиии..." и после онова хубаво момче (което впрочем се казва Мартин, мисля): "Дааа, тя ще чисти къща и ще й висят диамантите от врата!" Умряхме да се хилим. После Боян се цепи: "Двама се карат, третият печели! Зарежи го тоя пикльо и ела при мен!" Убиха ме тези хора! Превивах се от смях в продължение на половин час.
Прибрах се, научих си, звънях на всички да излизаме, ама... на кого му било студено, кой бил болен... какви неоснователни причини! Разходих кучето... всъщност през цялото време говорих с Мимето по телефона. После се прибрах и се тръшнах пред компютъра. Сега пиша тук...

Който е бил достатъчно смел, за да прочете това и въобще да отвори темата... еми надявам се да сте живи и здрави.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Жълто, лилаво::.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1