Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

The Vampire Diaries

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 1:28 pm

Има ли фенове на сериала тук?
Какво мислите за него?
А за актъорите?

Тук може да споделяте мненията си за актъорите и епизодите.Няма ограничения.;дд А защо не и някой да постне малко информация : )
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 1:40 pm

Аз. <3 Това беше първият сериал, който започнах да следя, и беше от чист интерес, защото много го хвалеха и исках да видя дали си струва. Беше невероятно да наблюдавам как всеки един от героите претърпява такива промени. Невероятно много съм плакала на повечето от епизодите. През цялата седмица чакам да стане петък, за да се прибера и да си го изтегля (него и останалите сериали, които следя).
Тийм Делена съм, въпреки че не мога да кажа, че Стефан и Елена не ми харесват заедно. Любимата ми двойка е Тайлър/Каролайн, а любимата ми героиня е Каролайн. За момчетата няма какво да казвам, защото всички са абсолютно невероятни и прекрасни. Трети сезон е доста интересен и се надявам да продължават да ни радват така : )

И още нещо: Промото за пети епизод е брутално. Тотално брутално.
Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 1:58 pm

Биография - Нина Добрев

Нина Добрев (родена като Нина Константинова Добрева) е българско-канадска актриса. Нина Добрев е родена в София, но на две годишна възраст се премества заедно със семейството си в Торонто (Онтарио). Има по-голям брат, студент по инженерна специалност. От малка се занимава с танци, гимнастика, театър, музика и актьорство. Първоначално става модел и снима реклами, а впоследствие започва да ходи на прослушвания за различни роли в киното и телевизията. Има роли във филмите „Парчета беглец“, „Далеч от нея“, „Върколаците никога не плачат“, както и в телевизионните сериали „Деграси: Новото поколение“ и „Дневниците на вампира“.

Филмография

2006 - Repo! The Genetic Opera
2006 - Playing House
2006 - Away from Her
2007 - How She Move
2007 - The Poet
2007 - Too Young to Marry
2007 - Fugitive Pieces
2007 - My Daughter's Secret
2008 - Never Cry Werewolf
2008 - The American Mall
2008 - Mookie's Law
2008 - The Border
2009 - You Got That Light
2009 - Eleventh Hour
2006-2009 - Degrassi: The Next Generation
2009 - Degrassi Goes Hollywood
2009 - Chloe
2009 - The Vampire Diaries

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 1:58 pm

Биография - Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър е роден на 08.12.1978 в Ковингтън, Луйзиана - САЩ.
Сомърхолдър е роден и израстнал в малко градче в щата Луизиана, в семейство на масажистка и строителен предприемач. Гребане, плуване, риболов и яздене на коне са основните му занимания в детството. Също така участва в училищния актьорски клуб и изнася представления с местната театрална група. На 10 години майка му го насърчава да започне кариера на модел. Когато е в прогимназията той решава да остави кариерата на модел на заден план и да се съсредоточи върху спорта и училището. Няколко години по-късно, когато има възможност да бъде модел в Европа, той я приема. Това му предоставя възможността да пътува и да учи, а също така успява да посети градове като Париж, Милано и Лондон.На 17 години започва да учи актьорско майсторство в Ню Йорк, а на 19 вече започва да се занимава професионално с актьорство. Когато работи като статист във филма Black & White(1999) със още 400 човека и надеждите му да бъде забелязан са сринати, неочаквано е забелязан от талантлив мениджър. Той веднага подписва договор с Иън, за да го представлява.Иън играе Деймън Салваторе, по-големият и много по-опасният от двама братя вампири, които споделят дълга и горчива история, в новата драма на американската теллевизия CW – "Дневниците на вампира".Сомърхолдър е добре познат от ролята си като Буун в драмата на Дж.Дж. Ейбрамс "Изгубени" /LOST/. През 2005 г. с него печели "Еми" за "най-добър драма сериал". Сериалът е номиниран и за Златен глобус и People’s Choice Award през 2004г.Следващата поява на Сомърхолдър на големят екран ще е във филма на Скот Ман "The Tournament", партнирайки си с Робърт Карлайъл, Винг Реймс и Кели Хю. Филмът е за битка, която се разиграва на всеки 10 години между 40-те най смъртностни наемни убийци. Други филми с негово участие са "Пулс", където играе с Кристен Бел и Кристина Милиан; "The Rules of Attraction", "Life as a House" с Хейдън Кристенсен, Кевин Клайн и Кристин Скот Томас.На скоро Сомърхолдър участва в продукцията на Sci Fi Channel "Lost City Raiders" с James Brolin. Премиерата на "Lost City Raiders" отбелязва рекордни рейтинги. Участвал е и в минисериала "Marco Polo". Има роли като гостуващ актьор в "CSI", "CSI: Miami", "Law and Order: Special Victims Unit" и "Smallville".

Филмография
1. How to Make Love to a Woman (2009) - Daniel
2. "Lost" - Boone Carlyle (29 episodes, 2004-2010)
3. "The Vampire Diaries" - Damon Salvatore (2009)
4. The Tournament (2009) - Miles Slater
5. Fireball (2009) (TV)
6. Wake (2009) - Tyler
7. Lost City Raiders (2008) (TV) - Jack Kubiak
8. The Lost Samaritan (2008) - William Archer
9. "Tell Me You Love Me" - Nick (6 episodes, 2007)
10. Marco Polo (2007) (TV) - Marco Polo
11. The Sensation of Sight (2006) - Drifter
12. Pulse (2006/I) - Dexter
13. TV: The Movie (2006)
14. Creating the Fear: Making of 'Pulse' (2006) (V) - Dexter
15. Recess (2004) - Cooley
16. The Old Man and the Studio (2004) - Matt
17. "Smallville" - Adam Knight (6 episodes, 2004)
18. In Enemy Hands (2004) - U.S.S. Swordfish: Danny Miller
19. Fearless (2004) (TV) - Jordan Gracie
20. "CSI: Miami" - Ricky Murdoch (1 episode, 2003)
21. "Law & Order: Special Victims Unit" - Charlie Baker (1 episode, 2003)
22. The Rules of Attraction (2002) - Paul Denton
23. "CSI: Crime Scene Investigation" - Tony Del Nagro (1 episode, 2002)
24. Changing Hearts (2002) - Jason Kelly
25. Life as a House (2001) - Josh
26. Anatomy of a Hate Crime (2001) (TV) - Russell Henderson
27. "Young Americans" - Hamilton Fleming (8 episodes, 2000)
28. "Now and Again" - Brian (1 episode, 1999)
29. Celebrity (1998)
30. "The Big Easy" - I.Q. (1 episode, 1997)
Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 2:01 pm

Биография - Пол Уесли

Томас Василевски (или Пол Уесли) е роден на 23 юли 1982г. в Ню Брънсуик, Ню Джърси. Както може да разберете от името, г-н Уесли е с полски произход и като малък е прекарвал почти всяко лято в Полша със семейството си. Той има три сестри - Моника, която е по - голяма от него, и Джулия и Лея (на 12 и 14). Според самия Пол двете му по - малки сестри и майка му са най - големите му фенки.

Няколко интересни факта: Пол никога не е искал да стане актьор. "В училище бях атлет, цели 14 години от живота си посветих на хокея. Когато ме принудиха да участвам в училищните представления, аз си наех "агент" на шега и изведнъж започнах да се явявам на прослушвания. Наистина извадих голям късмет и още не мога да проумея как се случи всичко." Той всъчщност има "почти вампирски зъби". Никой не бил забелязал това, докато по време на снимките на "Дневниците на вампира" не се наложило да му сложат изкуствени. Тогава се оказало, че спокойно може да играе със собствените си зъби. Пол има минало на върколак. Като тийнейджър започва участие в кратко просъществувалия сериал Wolf Lake (естествено, получава ролята на върколак). Всъщност Уесли не е единствения вампир от сериала, който се е въплъщавал в ролята на голямо куче - спомнете си Брандън Куин - приятелят на Лекси (повечето от вас може да не знаят, но освен с участието си в Ориндж Каунти - пак съвпадение - Брандън започва кариерата си с ролята на върколак в успешния сериал Вълк в колежа). Според по - малките му сестри, които също като много момичета на тяхната възраст са обсебени от вампирите, той е най - готиният по - голям брат на всички времена.

Това е кратко интервю с Пол за Access Hollywood, взето на 24 септември 2009 година:
"Следобед в Атланта е, а звездата от Дневниците навампира Пол Уесли тъкмо става от сън. Причината не е някое разбиващо парти или безсъние, които са принудили Пол да се надигне от постелята едва след обяд. Истината е, че новоизгрялата звезда е спал само няколко часа, защото неговият работен ден обикновено приключва в 4:30 сутринта. "Не е нещо необичайно. Филмите за вампири се правят по това време на денонощието" казва Пол. Преди да получи ролята на Стефан Салватор, Уесли е разчитал само на подкрепата на семейството си. Но в един момент "Получи се нещо като напомняне" споделя Пол за хората от миналото му, които се свързали отново с него. "Знаете как е, забравяте някои хора, забравяте какво сте преживяли заедно, и в един момент, когато видите даден човек на екрана си казвате 'Защо пък да не опитам да се свържа отново с него' и така много от старите ми приятели ми се обадидха и си поговорихме. Което беше много мило, защото не зная дали в противен случай някога отново щях да говоря с тях." Секси вампирът Стефан, на 150 години, е едно от желаните момчета в училище. Но за да получи ролята, Пол е трябвало да се бори със зъби и нокти. "Поработих здраво, за да ме изберат. И когато най - после се появих на снимачната площадка, след всичкото това очакване и напрежение, първоначално не успявах да се отпусна и да си кажа 'Добре, получих ролята, сега трябва да се успокоя и да се насладя на преживяването'. Стефан е много сложен образ и мисля, че вече започнах да го разбирам. Хората харесват героя ми и наистина е приятно." Докато е на работа, Пол не усеща много от лудостта на успеха и стои далеч от опасните папараци (особено в Атланта). "Хората идват при мен и ми искат автограф, но винаги са много цивилизовани. Не е като да съм Брат Пит, или Робърт Патинсън, или някой от каста на Здрач - те буквално не могат да напуснат домовете си, без армия от папараци да ги последват. А аз се чувствам напълно нормално, без да усещам тежестта на славата." Засега може да е така, но звездната слава едва ли ще пропусне да навести Пол. Тази година той участва в "24", където играе годеника на Ким (Илайша Кътбърт), дъщерята на Джак Бауър. "Удоволствие бе да работя за сериала, защото е познат на публиката и се радвам, че станах част от него. Ролята ми е малка, но аз харесвам много Илайша и освен това успях да се срещна с Кийфърд Съдърланд, на когото съм голям фен". "А Дневниците на вампира тепърва ще набират скорост. Знаете, че голяма част от режисьорите, с които работим, са били част от екипа на Истинска кръв, което означава, че в бъдеще ще виждате по - мрачни и леко зловещи епизоди. Наистина е вълнуващо". Запитан кои са положителните и кои негативните страни на работата в екип, той споделя, че единственото нещо, което го изкарва от кожата му, е когато Нина Добрев (а.к.а. Елена) дъвче дъвка шумно. Но като цяло и той е много щастлив, че се е запознал с колегите си и чувства всички като семейство.

Филмография:
1.Beneath the Blue (2010) (post-production) .... Craig Morrison
2."The Vampire Diaries" .... Stefan Salvatore (16 episodes, 2009-2010)
3."24" .... Stephen (4 episodes, 2009-2010)
4."Army Wives" .... PFC Logan Atwater / ... (5 episodes, 2008-2009)
5.Elsewhere (2009) .... Billy
6.Killer Movie (2008) .... Jake Tanner
7."Cold Case" .... Petey Murphy '08 (1 episode, 2008)
8.The Russell Girl (2008) (TV) .... Evan Carroll
9."Shark" .... Justin Bishop (1 episode, 2007)
10."Cane" .... Nick (3 episodes, 2007)
11."Fallen" .... Aaron Corbett (4 episodes, 2007)
12.Fallen (2006) (TV) .... Aaron Corbett
13.Peaceful Warrior (2006) .... Trevor
14."Crossing Jordan" .... Quentin Baker (1 episode, 2006)
15.Lenexa, 1 Mile (2006) .... Rick Lausier
16.Cloud 9 (2006) .... Jackson Fargo
17."Law & Order: Special Victims Unit" .... Danny Burrell / ... (2 episodes, 2000-2005)
18."CSI: NY" .... Steve Samprass (1 episode, 2005)
19.Roll Bounce (2005) .... Troy
20."American Dreams" .... Tommy DeFelice (11 episodes, 2002-2005)
21."CSI: Miami" .... Jack Warner Bradford (1 episode, 2004)
22."Everwood" .... Tommy Callahan (9 episodes, 2003-2004)
23."8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter" .... Damian (2 episodes, 2003-2004)
24.The Last Run (2004) (as Paul Wasilewski) .... Seth
25."The O.C." .... Donnie (1 episode, 2003)
26."Smallville" .... Lucas Luthor (1 episode, 2003)
27.The Edge (2003) (TV) (as Paul Wasilewski)
28."Law & Order: Criminal Intent" .... Luke Miller (1 episode, 2002)
29.Minority Report (2002) (uncredited) .... Nathan with Bicycle
30."The Education of Max Bickford" .... Craig (1 episode, 2002)
31."Wolf Lake" .... Luke Cates (10 episodes, 2001-2002)
32.Young Arthur (2002) (TV) (as Paul Wasilewski) .... Lancelot
33.Shot in the Heart (2001) (TV) (as Paul Wasilewski) .... Gary (Age 15-22)
34."The Guiding Light" .... Max Nickerson #2 (6 episodes, 1999-2001)
35."Another World" .... Sean McKinnon (1 episode, 1999)
Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 2:06 pm

Сложих и информация за Нина,Иън и Пол <3 който иска,може да качи за някой от останалите,тъй като има още доста,които не заслужават да бъдат пренебрегнати ;д

Таа,да се изкажа и аз по темата.Запалих се по Дневниците на вампира още от самото начало,като го намерих съвсем случайно и се навих да го гледам,защото видях,че участва българка ;дд
Ужасноо много съм влюбена в Деймън,но някак си не знам...Елена си е най-добре със Стефан,искам отново да си бъдат заедно (:
Нямам търпение да следващия епизод ;дд винаги чакам петъците с нетърпение,защото тогава качват новите епизоди.
Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Съб Окт 08, 2011 2:25 pm

Нина е прекрасна, иначе сериалът го сбозиха. Гледах първи епизод на новия сезон, но не изпитах желание да продължавам. Може някой път, ако съм в настроение, но май няма да е скоро..

p.s. книгата е боклук.
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Алексис Лов Джорджен

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Нед Окт 09, 2011 9:51 am

Обичам го! И сериалът и книгата. Следя го,интересно ми е. Актьорите са страхотни,много добре играят. Нина пък е.. неповторима, толкова се радвам,че е българка!Според мен Нина е по-добре със Стефан, но пък Деймън...влюбена съм в Деймън/че кой не е?/. Любим герой ми е Джеръми, любима геройня-Бони.
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries   Нед Окт 09, 2011 10:06 am

о.О това е един от сериалите,които винаги си тегля веднага след като го чакат в замунда <333
Принципно нямам много свободно време,но за него намирам и изобщо не съжалявам.
Монка,не е чак такава боза,каквато го изкара.Така де,напълно нормално е първият епизод на сезона да не е кой знае какво,но нататък определено не е лошо.
Освен това Стефан го бива да е лош,някакси по-секси е,въпреки че Пол принципно ми е много гей на мен.
Колкото до Иън,аз го харесвам много много много,защото е супер секси,обаче напоследък Деймън не ми е много симпатичен.Виж в последния епизод си беше тотално Деймън,имаше си и чара,и лошото,и всичко.На него просто не му отива да е доброто ченге.
Стефан ще се върне при Елена,рано или късно.Те ще бъдат заедно,независимо какво се случва,защото сценаристите няма да посмеят да ги разделят.
До колкото знам в книгата се получава нещо между Бони и Деймън /втф?!/ ,но не мога да кажа 100 %,защото не съм я чела,ами го видях из fanfiction.com.

А да,промото на новия епизод е у б и е ц ,да се надявам,че и епизодът ще е толкова готин,колкото изглежда.
Оу,да,Карълааайн е великолепна,а Бони може да ми яде гъза,хич не ми е симпатична.
Джеръми е дете,малко и смотано,но актьорът е истински сладур.Мат не го понасям,но Тайлър определено ми е в топ 3.
За Нина нищо не мога да кажа,защото е красива,някакси много естествена.

Повече я харесвам като Катрин.Елена изоообщо не ми е симпатична като героиня.

Това засега.Като гледам новия епизод,пак ще пиша.

I'm trapped in this world
Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
We are stuck in this world
That's not meant for me
For me

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: The Vampire Diaries