Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Дневник на деня

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Никълъс Грийн

Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

ПисанеЗаглавие: Дневник на деня   Нед Окт 02, 2011 4:10 pm

Пишете какво сте правили през деня..С детайли..:Д

Станах..
Измих се..
Преместих телевизора, който от 1 месец ползвам като монитор..
Влязох в Замунда..Яя..с още 0.100 ми се е вдигнал рейтинга..Велик съъм..(party)
Ходих да си взимам нещо за ядене.
След половин час идва майка ми и ми заявява, че днес ще си чистя стаята..
Чистя си стаята.
Оправям си гардероба.
Ходих да ям.
Пуснах прахосмукачка.
Готово..Не, че сега стаята направо свети де, ама...това са подробности.
Правя се, че уча.
Продължавам.
Пуснах си филм.
Гледам го и се правя, че уча.
Влязох във форума.
Пиша това и след малко трябва да уча по английски..ДАМН..

Та, вие сте..
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Eveline Bordeaux

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Нед Окт 02, 2011 4:32 pm

хмм събудиха ме сутринта, баща ми иска да ходим за subway, мързи ме затова заспивам пак..и той отива с брат ми
събуждам се пак, ям subway, спи ми се още, затова си лягам отново..
ставам вече окончателно в 14ч и сядам на компютъра
викат ме да излизам, оправдавам се че вчера съм била цял ден на вън, имам да уча
вадя си учебниците, но не ги докосвам
гледам клипове в youtube
tumblr
танцувам и пея с цяло гърло на разни песнички
чатя си с някви хора през цялото това време
пиша половин есе
отново се размотавам в разни сайтове
пиша останалата част на есето
влизам в разни рп-форуми и пиша насам натам...
продуктивен ден :) половината ми домашни са все още ненаписани..
но пък сега отивам да ям спагети
+ забравих да добавя, мноого говорене по телефона..

Последната промяна е направена от Eveline Bordeaux на Нед Окт 02, 2011 4:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://peperminttea.tumblr.com/
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Нед Окт 02, 2011 4:38 pm

Ами, да видим:
Станах в девет часа сутринта (вчера си легнах по-рано, защото ми се четеше);
Играх на една игра;
Отидох да закусвам баница с айрян;
Преоблякох се;
Измих си зъбите;
Пусках едно клипче с прасе на сестра ми;
Писах си домашното по испански;
Говорих по скайп с братовчедка ми;
Обядвах пълнени чушки с ориз и кайма;
Гледах Свръхестествено;
Пекох чушки;
Писах си домашното по литература;
Гледах Изгубени и ядох баница (отново) със сок от зелена ябълка;
Влязох във форума;
Чатя (това, което в момента правя).

Не е за целия ден, но вече денят е почти свършил : )
П.П. - Опитах се да бъда най-точна ;д
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Нед Окт 02, 2011 5:44 pm

Най-сладкото събуждане е когато се събудиш от нечии целувки <3
Когато пиете кафе заедно и обсъждате какво ви предстои прееез целия ден,в който ще сте разделени.
Когато той отиде на работа,а ти се приготвиш да излезеш,но през цялото време си говорите по телефона,да не би да изпуснете нещо от живота си.
Излизаш с приятелката си и си говорите за ВСИЧКО,но не забравяш да споменеш и Него.
После пътуваш неимоверно дълго време от НДК до Пирогов,ходейки пеша цял километър,който ти се струва ужасно много заради силната мускулна треска на бедрата ти.Отбелязваш си наум,че не бива да тичаш повече щафети в училище,независимо в каков те убеждава ужасната ти учителка.
Стигаш до желаното място и се оказваш в процес на чакане цели 25 минути,които ти се струват цяла вечност.Но все пак някой се появява.
Преподавателят закъснява с 30 минути,нещо типично за тези школи.Казваш си,че ще му простиш-едва ли на някой му е до работа в неделния ден.Особено ан някой със счупени пръсти на крака.
Но все пак започвате.Съобщаваш на всички,че се отказваш.Изглеждат тъжни и страшно искрени,когато ти казват,че ще им липсваш.И те ще ти липсват,изтъкваш го,за да намалиш чувството за вина.Отбелязваш си,че май си приел задълженията си твърде навътре и забравяш да се забавляваш.И че трябва да живееш в настоящето.
Гледаш ги два часа и половина,радваш им се,припомняш си колко обичаш сцената.Гледаш собствените си роли,дадени на други хора.Знаеш,че ги играеш по-добре,но си мълчиш тактично.Накрая се просълзяваш.Обявяваш на вселослушание как това е най-страхотното нещо и да не се отказват.После си тръгваш,хлипаш,но ти минава.
Градският транспорт отново те тормози,пътуваш 1 час и 10 минути,но в крайна сметка се добираш до дома с уморена усмивка.Храниш се някак по навик.Пишеш си темата по литература,влагайки всичките си усилия в нея.
Отново излизаш с Любимия.Пиете бира и се смеете,като не забравяте да си повтаряте колко хубаво сте прекали снощи.
Разделяте се и ти се прибираш да спиш.Но вместо това сядаш на компютъра и решаваш да пишеш в оналйн дневник за деня си.Укоряваш се наум,че се вдетеняваш.

I'm trapped in this world
Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
We are stuck in this world
That's not meant for me
For me

Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Нед Окт 02, 2011 6:38 pm

Денят ти започва с главоболие. Болят те очите, защото си плакала, но лъжеш майка си, че не си могла да спиш заради нещо друго.
Закусваш едва-едва, колкото да покажеш, че тялото ти функционира нормално, макар че от седмица почти не ядеш, защото нямаш абсолютно никакъв апетит.
Чистиш твоята половина от стаята, докато сестра ти се прави, че чисти своята.
Чистиш половината на сестра си.
Дъниш Nirvana непрекъснато, докато някой не те накара да смениш песента.
Сядаш да си пишеш есето - междувременно реблогваш в tumblr, но тактично затваряш прозореца, когато някой влезе в стаята. Завършваш есето.
Сещаш се за контролното утре и за статиите, които трябва да прочетеш за домашно. Мислиш си колко е безсмислено. Не го правиш.
Започваш да пишеш и за известно време си добре. Сменяш музиката, реблогваш весели неща и се опитваш да не мислиш как мечтите ти се сгромолясват.
Настроението ти се скапва. Изтриваш написаното.
Влизаш в форума, в който години наред си откривала успокоение, но откриваш, че всичко е променено. Хората са нови. Никой не ти обръща внимание.
Скапваш се още повече. Влизаш в друг форум. Опитваш се да обясниш на този и онзи какво се опитваш да кажеш, но не говорите един и същи език.
Преподреждаш си дисковете и осъзнаваш, че филмите, които не си гледала, а толкова си искала, вече са достигнали трицифрено число. Решаваш да се разходиш до Orange и да си купиш още DVD-та за колекцията си, но с разочарование си отбелязваш, че едва ли ще откриеш тези, които най-много искаш.
Преброяваш си парите. Събрала си учудващо много, в сравнение с миналогодишните си опити. Сещаш се, че не си купуваш храна. Доволна си, че има нещо положително в липсата на апетит. До края на месеца може да си поръчаш книгите, които толкова искаш.
Четеш "Хари Потър и Затворникът от Азкабан" и за малко всичко е наред. Настроението те държи около час, след като си затворил книгата. После се сещаш за реалността и се отчайваш.
Опитваш се да си влезеш в блога, но не можеш. Казваш си, че не е голяма работа и го изтриваш от отметките си.
Пререждаш си книгите и вадиш тези, които смяташ да препрочетеш съвсем скоро. Купчината до леглото ти е голяма и това те успокоява.
Опитваш се да оправиш DVD-то, което незнайно защо спира да функционира. Не успяваш.
Опитваш се да си измислиш персонална медитация, която да ти помогне да изкараш седмицата. Съсредоточаваш се върху положителните неща. Прекалено са малко.
Ядосваш се на себе си, задето не си свършила нищо цял ден.
Пускаш си избрани моменти от AVPM. Смееш се.
Влизаш във форума. Искаш да започнеш да пишеш главата, но не успяваш да намериш правилните думи, затова решаваш да започнеш с дневника.
Пишеш в дневника.
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Пон Окт 03, 2011 5:05 pm

Егати деня...чудя се да се радвам ли или...

Станах..
Измих се.
Преместих телевизора, за да го свържа с монитора.
Търсих нещо за ядене.
Писах домашни.
Пуснах си душ.
Облякох се и тръгнах на училище.
СИП-Математика..-сборниците са пристигнали
1ч. География-връщат ни тестовете..Имам 6 (голям съм зубър..най-високата оценка в класа)..Започваме Азия.
2ч. Математика-връщат ни тестовете..имам 5..6-ци в нашия клас няма..пак съм егати зубъра..
3ч. Физическо...скок дължина-скачам 209 см. и имам 6..
4ч. Английски - връщат ни тестовете..имам 6..
5ч. БЕЛ-Тъжна вест....Едно момче от 6-ти клас е било прегазено от трактор...
6ч. Литература...прекарахме го в час на класа...
Прибрах се..
Вечерях.
Седнах да попълвам дневника...
Edward Lemuel Radley

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Пон Окт 03, 2011 6:02 pm

Още от ранни зори се забъркат в неприятности: разбира се,това може да го постигнат само М.Г. и Б.З.
Едно съвсем необичайно закъснение,причините за което бяха съвсем прости,и Мисис се развихри: :lol: изглежда не само аз се бях успал,но аз и моят приятел,който реши да ме почака,бяхме повода даскалката по английски да си изпусне нервите.
Не успях да се събудя чак до обяд и където минаваше номера,залягах по чиновете.За разлика от поведението ми в училище,бях свеж като кукуряк,когато половината клас се изсипа в едно кафе.Някъде късен следобяд се прибрах и директно се метнах в неоправеното си легло.Спах си сладко,но разбира се,съседите ми припомниха за съществуването си: въпреки че се подразних,скочих и се отправих при телевизора.В хола се натъкнах на поредната книжка "Стандарт",която само мен очакваше.
Преди час ми звънна телефона;затворих и в следващите минути се сбогувах с още от безплатните си.Затворих,когато с майка ми седнахме да вечеряме.Сега...сега отчайващо издирвам някого по чатовете,който да ми каже програмата за утре. :face: Смятам да си пусна National Geographic и очаквам да ми се доспи:не съм си починал достатъчно :cheers:
Алексис Лов Джорджен

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 3:53 pm

Станах в седем и петнадесет, понеже нямах първи час.
Пет минути седях и гледах в стената,докато се оцаферя.
Отидох в банята,измих си зъбите, очите, цялото лице, после се върнах в стаята си тихо-да не събудя останалите.
Пак пет минутно гледане в стената. Още бях полузаспала-полубудна.
Най-сетне се събудих напълно. Отидох до другото свободно легло,където си бях приготвила още от миналата вечер дрехите и ги обляках.
Взех си книгата "Дневниците на вампира: яростта" и прочетох няколко страници,докато си оправях косата и си слагах бижута.
Прибрах книгата в чантата,докато звънях на една приятелка.Разбрах, че и тя е готова.
Взех си чантата и тръгнах.
Чаках даденото момиче около пет минути,после отидохме да пресрещнем още едно момиче. Обсъдихме главните теми,които ни се въртяха в главите.
Бяхме в училище пет минути след като започна часа.За щастие,нямахме закъснения.
Час по български- дори не помня какво точно правехме...нищо интересно,просто писахме и учихме.
Час по история- ама и ние случихме на госпожа:супер разсеяна, много готина. Дава ни да си попълваме учебните тетрадки. И аз, още две момчета и едно момиче някакви си се събираме и преписваме, а тя седи и си чете книга. Уау. Така,предадохме тетрадките.Играхме на нещо като шише,само че с химикал и казвахме кой какво е ако химикала го посочи. После тръгнахме да си излизаме от час,понеже мислехме,че ни е казала да излизаме, ама само една групичка успя да се измъкне. Най-накрая ни пуснаха.
Голямо междучасие- ходихме на едни стълби, пращах си снимки от телефона на една приятелка на моя. Похапнах.
Час по изобразително- ами много як час. Госпожата е невероятна. Каза ни за екскурзия,на която много искам да отида, но май нямам шансове / :( /. Нарисувах едно дърво и слънце за три секунди и предадох рисунката,пуснаха ме да си вървя. Дадох рисунката на едно момче от класа,той я показа на госпожата и него пуснаха,не забелязаха, че е моята.
Час по музика- седяхме в актовата зала. Много забавно.Никой не писа,само едно момиче, всички някакви си говорят. Накрая на чета почетох малко "дневниците на вампира".
Час по биология-правихме входно ниво. Добре мина.Не ме хванаха нито като малко преписвах,нито като много подсказвах.
Така,край на учебния ден. Не изпуснах нито един момент,когато можеше да съм близо до него.Беше пълноценен ден.Уха.
Прибрах се.
Умолявах мама да ме пусне на екскурзията,ама без успех.
Седнах да уча.
Учих.
Гледах брат ми.
После гледах телевизия.
И сега съм тук.

Мале,какъв роман изписах.Не очаквах толкова дългичко да стане.
Никълъс Грийн

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 4:23 pm

Станах.
Пуснах си душ и се измих.
Седнах да уча.
Стана ми гладно, което не е чудно, защото ме тресе пубертетски глад. И късмет...има кюфтета..
Учих по математика и английски.
Гледах филм.
Всичките ми дрехи бяха на простора и трябваше да ги гладя.
Облякох се и тръгнах на училище.
Трафикът е невероятен.
Стигам в училище.
С 9 часа съм...(party)..без майтап
Някакъв час..-математика. Госпожата не дойде..Карахме час по дискусии..
0 час..-Физика. Вдигнаха ме на дъската да решавам задача. Имам 6.
1 час..-БЕЛ..Класната е в невероятно настроение..Щом започна да ни заплашва с изпитване, значи е много изнервена.
2 час - Математика. Вбесихме госпожата..Велики смее...
3 час - Английски. Че вбесихме госпожата то е ясно. Изпита ме и имам 6..
4 час - Химия. Върнаха входните..Имам 6, а всички други имат 5-ици..Велик съъм...Май само аз разбрах урока, заради пазара, който беше станал в час. Госпожата се опита да ги надвика..Вбесихме я...
5 час - Биология. Вбесихме госпожата..Записахме говорилнята на телефон..Чудим се на кой да я пуснем..
6 и 7 час - Технологии...Не вбесихме госпожата...Здрави нерви има тая жена.. Закачах се с една съученичка. Изпитваха ме. Имам 6.
Тръгнах да се прибирам.
Ходих до магазина.
Прибрах се.
И сега пиша това..

Знам, че си мислите, че съм зубър..Не е така..
Роуз Уизли

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 4:48 pm

Станах в 7 без 5.
Полежах си 10 минути.
Ходих до тоалетната и си измих зъбите.
Облякох се.
Четох малко, докато стана време да тръгна за у-ще.
Приятеля с който ходим заедно за у-ще се е успал.. Не го изчаках, а тръгнах.
Ходих на у-ще с една фр.
Стигам в у-ще.
В 12.50 съм вкъщи.
Звъня на баба да знае че съм се прибрала.
Седя за малко на компа.
Пиша 20 реда поправка на входното по английски/нямам двойка, а петица, но даскалката е гадна :/ /.
Пиша преразказа по БЕЛ.
Сядам на компа и чатя.
Учих малко го География.
Прочетох книгата, която бях чела сутринта.
Разгледах задачите по математика, които трябва да реша. Написах до втора задача, след което се отказах, с мисълта, че тате ще ми помогне да ги реша, като се прибере.
Пак на компютъра.
Ядох картофи на фурна с моркови <3
Гледах 20 минути 'Опасни улици' и се дразних със систър.
Баща ми се върна.
Ходихме на вън, да купим разни неща за хапване.
Прибрах се.
Написах това.
И сега вече мога да отида да се изкъпя ;р
Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 4:59 pm

Ставаш в седем без десет, опитвайки се да си откраднеш възможно най-много минути сън. Обличаш се и се измиваш като в мъгла и усещаш, че си навън едва когато студа те обгръща.
Треперейки, стигаш до спирката, за да разбереш, че току-що си изпуснала автобуса си.
Чакаш го и съжаляваш, че нямаш никакви цигари в себе си.
Автобусът идва след 17 минути.
Намираш си бързо място и вадиш книгата, преди да започнеш да забелязваш заобикалящите те хора.
Четеш "Боен клуб".
Твоята спирка наближава. Четеш до последно.
Прибираш книгата. "Ти си нищо, нямаш нищо".
В училище се усмихваш и говориш весело, за да прикриеш мрачното си настроение. Избягваш всякакви въпроси.
Първите три часа са толкова скучни, че губиш всякакво желание. Четеш "Боен клуб" под чина.
В часа на класа разбираш, че една от учителките няма да идва на училище. Това е единственият час, заради който стоиш. Остават ти още три, но решаваш, че не си струва да стоиш и ги пропускаш. Повечето ти съученици правят същото.
Чакаш на спирката. Автобусът идва почти мигновено.
Четеш "Боен клуб".
Прибираш се с намерението да изгледаш някой филм - много по-добре оползотворено време, отколкото онези три часа. Майка ти те посреща на вратата с идеята, че трябва да излезете на пазар.
Съгласяваш се, защото не искаш да ти мърморят.
Репетираш върху изразяването на различни степени отегечение и въртиш очи, когато майка ти не те гледа.
Прибирате се след час и нещо, което ти е достатъчно.
Стоварваш се пред компютъра и се впускаш в яростно реблогване. Сваляш филми. Гледаш някакъв сериал, докато филмите се теглят. Пишеш малко.
Сестра ти идва с молба да използва компютъра. Освобождаваш мястото и се прехвърляш на стария.
Влизаш във форума и не правиш нищо в продължение на няколко минути. Решаваш да пишеш в дневника.
Пишеш в дневника.

Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Джаки Потър

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 5:01 pm

Станах в 6:30
Заспах
Станах в 7:20
Оспах се хДД
На марш се обличам
Взимам раницата
Забравям си обувките
Връщам се
Обувам ги
Затичвам се
Препъвам се
Най-накрая потеглям
Училище
Към 14:30 намираме коти <33 Горкото : (
Пребирам се към 15:00
Не си пиша домашните (щот немам хД)
Излизаме с една приятелка
Снимаме с фотоапарата й
Снимахме се как сме във въздоха
Фейсбук
Фейсбук
Скайп
Фейсбук хДД
Ядем м ...
(диня и сирене)
Edward Lemuel Radley

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 5:40 pm

Взех мерки,за да не се случи същото като предния ден:алармата на телефона ми звънеше през 5 минути,което още повече ме изнерви,защото стоях в леглото буден и мигах на парцали.На третия път сграбчих HTC-то в лапата си и стоварих пръст отгоре му за да престане звученето на едно и също изречение.Какви дяволи са ме подтикнали да сложа тази песен?!Моментално я изтрих,сякаш никога не бе съществувала.
Б ме чакаше на уговореното място,макар да се бе отдал на по-приятни занимания:разговаряше с две единадесетокласнички,които често засичахме по коридорите,но не бях сигурен за имената им.
Затътрихме крака към училище,а благодарение на компанията,на която имахме късмета да се насладим,влязохме в час по Маркетинг по-бодри от обикновенно.В 9 часа се отправих към столовата с пресъхнали устни;г-жа П се отчая,когато установи че никой не е учил и четохме урока като в начален курс.Третия и четвъртия час пак имахме при П,но минахме на Мениджмънт в туризма.Бяхме като изолирани от света в сградата,където единствено бе отделен този кабинет.
Имахме физкултура и за моя огромна радост тази седмица е наред мъжкия състав да играем баскетбол.Вир водица се свих на последния чин,настройвайки се за до болка отегчителния час по Свят и личност.Нито думичка от казаното в него не влезе в главата ми;дори не си направих труда,а изцъках няколко race на телефона си. :lol:
На връщане Б пак бе подбрал Мима и Рали,така се казваха момичетата от долния клас и се прибряхме заедно.
Изтягах се дълго на дивана,след като хапнах на корем,гледах телевизия,но 'ща 'неща преговорих по география:представете си,класната решила,че в час на класа утре ще правим входно.Имаме късмет,че другата седмица заминава в командировка,ще си починем :D
Въпреки всичко пак отделих време за следобедна дрямка хД.Сега пиша тук,а до края на вечерта ще съм с компанията.Ще се съберем на кафе
Таша Робинс

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 6:46 pm

За голяма изненада днес се събудих от аларма .. ставането- мъчение, много ми се спеше и имах много гадна мускулна треска, която сега вече не ме мъчи толкова. Оправих се за 20 минути и тръгнах към спирката, като преди това спрях да изчакам приятелка. Рейсът дойде изненадващо бързо, но.. вътре нищо ново- хора бутащите от всички страни, но все пак си намерих свободно място : ) Седнах и започнах да заспивам, докато не ме прекъснаха, видях съученици..
Влязох в училище, поздравих охраната.. Първи час физическо, все още не разбирам как може първия час да е физическо!? - Без екип.. Втори час немски, както обикновено не правим нищо, а се водим специализирана паралелка, в специална група :хх Трети час литература връща входните, имам 5 : ), четвърти час, същото като трети. Пети- химия+ входно= нищо не знам .. Шести етика и право- бездействие цели 45 мин..
Прибрах се, обядвах.. направих си пищов по история, "решавах" задачи по математика..
Слушах музика до шест и половина, ходих до магазина, прибрах се, не ми се оставаше навън, интернета се прецака, ядосах се, изкъпах се. Написах дневника.
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 7:02 pm

-училище...
-навън с кучетата
-в къщи с приятелка
-на кафе с приятелка
-видях се с баща ми
-релакс в къщи пред компа (чат,музика,филмче,вечеря,форума...)
общо взето един доста нормален ден...а се получи доста ненормален :Д:Д
Нора Лопес
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 7:10 pm

Станах в 6 и 10;
Разтъпках се малко, докато се събудя;
Отидох да си измия зъбите;
Преоблякох се;
Вързах си кок;
Сложих си две фибички;
Чаках тати да стане готов;
Излизаме с тати около 6 и 50;
Пътуваме в колата;
Пристигам на училище;
Казвам чао на тати;
Влизам в училище;
Първи блок - Испански. 80 минути класната проверяваше домашните и тетрадките-речници, защото не беше проверявала една седмица. След това ни задържа десет минути от голямото междучасие (заради което не успях да си доям сандвича), за да ни се накара хубаво за грешките, които допускаме;
Втори блок - Рисуване. Беше страшно интересно, госпожата ми одобри проекта, прекопирах го върху тениската и след две седмици ще го рисувам с текстилни бои ^^ (За любопитните - нарисувах си надпис ХАРИ ПОТЪР и рисунки на светкавичка, знака на Даровете на Смъртта и снич);
Трети блок - Испански-СИП. Гледахме втори епизод от филмчето и беше много забавно. Аспарухова все повече започва да ми харесва, невероятен учител е;
Свършвам училище в 12 и 10;
Сбогувам се с приятелите ми;
Вървя;
Стигам до Съюза на българските художници;
Купувам си три цвята текстилни бои и две четки;
Отивам в работата на тате, за да му дам раницата ми и да си взема чанта;
Отивам да обядвам;
Решавам да отида до една друга книжарница;
Купувам си оттам още два цвята текстилни бои;
Минавам през старото ми училище и виждам една позната. С нея влизаме в часа по български език. Стоим там, докато часът не свърши в 2 и 10;
Тръгвам си от старото ми училище;
Вървя;
Пристигам в центъра, където уча английски;
Дават ми учебници;
Започваме часа в 2 и 30;
Учим;
Свършваме в 4 и с една приятелка от групата отиваме да се качим на трамвай;
Качваме се;
След това слизам на моята спирка;
Качвам се на автобус;
Слизам на една спирка, където сме се разбрали днес да се чакаме с мама;
Отиваме да вземем сестра ми от ясла;
Прибираме се вкъщи;
Пиша си домашното по литература;
Вися, докато тати се прибира и ми донася раницата;
Пиша си домашното по испански;
Сядам на компютъра;
Инсталирам нова антивирусна;
Чатя си с приятели;
Влизам във форума;
Пиша в дневника.
Кейлъб.

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Вто Окт 04, 2011 7:18 pm

Ставам.
Сядам на компа защото знам, че имам да режа ПЕРФЕКТНО 6 снимки на фотошоп.
Изрязвам 3.
Играя си с програмата която трябваше да науча за 1 нощ и научих.
Нахраних хамстерите.
Пуснах си музика.
Оправих си леглото.
Домързя ме да си съблека пижамата.
Преоблякох се, обаче.
Изрязах 2 снимки.
Висях в кефче.
Изрязох и другите 2.
Качих ги на флашка.
Отидох в даскало.
Влязохме, но г-на имаше съвещание и работихме сами.
Разбирайте под 'работихме' какво имам предвит.
Ходихме да ядем.
Влязохме във физическо.
Излязохме от физическо.
Влязохме в Математика.
Излязохме от Математика.
Бел 2 часа, заспах, бях мнооого уморен.
История, адски якото.
Химия, връщаха тестове, 4ка нищо чудно, жената ни чете конско и ни пусна.
Прибрах се.
Натъпках се като свиня защото не бях ял 6 часа.
Вечерях след 3 часа.
И сега съм на компа.
Спокоен, че утре ще мога да си науча спокойно.

Джаки Потър

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Сря Окт 05, 2011 12:53 pm

Ухуу най-хубавия ден

Ставам в 7
Крадем кафето на мама
Отивам към скул
Закснявам за математика
Влизам в час
Четът ми конско
Получавам мнг. добър 5
Всичко е ок
Някъв до мен с двойка хДД
Излизам от час по мат.
Влизам в музика
Пишем хр ...
Излизаме от час по муз
Влизаме по български
Излизаме по бг.
После пак влизаме (два часа са ... )
И пак излизаме!! Файнали!!
Габи нарича христо ... Христо души габи .. Христо души Биби .. Христо ме рита
Тегля му една майна...
Влизаме в час
Мартин заспа в час
Иляс повтаря " Магия " (май е психично болен хДД )
Излизаме от час
Свършихме
Данаил ме се прави на отворен ...
Тегля му майна
Ходим на театрално
Тръгваме
Мартин се прехласва над колата ни ..
Прибираме се с Биби
Пиша си домашните
Пиша това
Свърших!
Таша Робинс

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Чет Окт 06, 2011 5:55 pm

Ами.. днес станах 25 мин. преди алармата, изкъпах се, оправих и излязох. Бутах се в една маршрутка.. после първи час- математика, как може!?, втори- физическо, естествено пропуснахме го с другарчето по чин. Следващите два часа немски- интересноо.. И дойде ред на най- омразния ми предмет- информатика :хх цели два часа, и накрая история през целия час си четохме вицове : ) Прибрах се, отново се бутах в една маршрутка, прочетох по биология, отново правих пищови *shame on me*.. Ходих навън.. прибрах се :Д и туко- що завърших с дневника ^^
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Чет Окт 06, 2011 6:00 pm

-станах в 6 часа за даскало..
-установих че кашлицата ми се е влошила и едва дишам и говоря
-мама ми каза да не ходя на училище
-легнах си отново
-станах към 11 часа
-гледах Мечтатели
-закусвах
-малко пред компа
-гледах филм
-пих фервекс и още някви лекарства..;хх
-лежах и гледах друг филм
-писах из форумите
-и сега си пиша в дневника (:
Джаки Потър

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Чет Окт 06, 2011 6:01 pm

Ставам
Стоя си в леглото
Обличам се слагам си чантата на главата хДД
Гледам ТВ
Тръгвам към училище
Искат ни бележника страх ме да не ми видат идиотската снимка :(
Бягам от никстата
Замалко щяха да ми видат идиотската снимка :(
замалко щях да объркм кабинета ..
Влизам по Музика
Паника
Излизам от музика
Влизам в математика
Учителят крещи
Излизаме
Още няколко скучни часа..
Свършихме отиваме до книжарницата с Джени ^^ (Бибито) Кати и Плами
Отиваме да ядем у плами
Издирваме Кати и Биби
Разправяме се с някакви дребни деца дето ни откраднаха котенцето :(
Пребирам се
Пиша Домашни
Компа
Фейсбук
Компа
Фейсбук
(едно и също)
Пиша това ..
Свърших
Нищо ...
Роуз Уизли

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Чет Окт 06, 2011 7:04 pm

Ставам.
Обличам се.
Тръгвам на у-ще. Стигнах на време.
В у-ще беше почти като всеки ден само, където един от нашия клас(моята невъзможна любов хД ) ни игра танци и малко стрийптиз хД. И понеже учителката по География отсъстваше, гледахме филм - как да пресичаме правилно. Скука .. Наваксах си малко от сутринта(проспах филма) на чина. Е, аз лично се надявах да си догледаме 'Троя' ама тоя Попов .. ;хх. Също така едно момиче, ми каза че утре в Актовата зала на училището ще има нещо като прослушване за роли на филм. Чак тогава ми светна смисъла на думите на Любомир(момичето си бе тръгнало преди началото на БЕЛ ЗИП преди няколко ден и тогава Любомир каза че е ходила да снима във филм. Тогава си викам че се бъзика, 'щото попринцип той е голям шегадждия). Май мечтата ми е на път да се сбъдне.
Прибирам се.
Малко на компа.
Пиша по английски 30 реда.
Играя навън до 7 и половина.
Пребирам се.
Хапвам малко.
Пак на компа, в kefche. com и форумите.
Дописвам си домашните.
Пускам на систър за Барби и... някви феи.
Пак хапвам леко.
На 1 път днес влизам с skype.
Чатя малко.
Приготвям си чантата за утре.
Навивам се да пиша в дневника.
Пиша в дневника.
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Чет Окт 06, 2011 7:33 pm

Събуждаш се с желание да убиеш някого.Изкарваш си го на телефона си,защото си сам вкъщи и няма на кого друг.Склобяваш си телефона,защото решаваш,че може и да ти потрябва.
Къпеш се,няма топла вода,чудесно.
Пиеш кафе.Горчиво е.Захарта е свършила.Осъзнаваш,че май няма да отидеш до магазина и се мъчиш с горчилката цяла сутрин.Но все пак изпиваш кафето.
Започваш да ядеш някакъв кекс.Вкусен е,но малко сух.Прекарваш го със студен чай.
Сядаш да учиш.Гледаш замислено учебника по история 20 минути,после го оставяш на страна и залагаш на това,което си спомняш от часа.С изненада разбираш,че това е много и си пращаш една мислена похвала.
Захващаш се с темата.Четеш Ботев с отношение,граничещо отвращение,но все пак го правиш.Надяваш се по-скоро да стигнете до интересните автори,но знаеш,че Йовков все още е далеч.Ругаеш наум образователната система и изобщо кандидат-студентските изпити.Пишеш темата до средата.Спираш.Разбираш,че това е просто безсмислено,мисълта ти не тече гладко.Изоставяш я.
Гледаш Грозната Бети,докато се обличаш и решеш.Косата ти е грозна,връзваш си ужасна опашка,която още повече ти скапва настроението.
Излизаш на време.Хващаш си рейса и се тътриш 25 минути,заклещена между три възрастни дами,обсъждащи "какво беше едно време".Слушаш музика,но те викат,понеже имат нужда от слухови апаратчета,така че щеш,не щеш ги чуваш.Мислиш си,че са глупави.
Слизаш,най-сетне.Чакаш следващия рейс.Някаква момчета говорят зад теб,въздъхваш тежко и ги псуваш наум.Те забелязват отношението ти,почват да се смеят.Слизаш от рейса,показваш им среден пръст и отминаваш.Те се ядосваш,а ти се хвалиш отново наум.Пращаш си усмивка.

Влизаш в училище.Виждаш противни хора.Правиш контролно.Отегчаваш се до смърт.
Слушаш музика.Усилено обясняваш как всички са боклуци,как училището е просто мизерия.Казваш на класната си,че това вашето е пародия на някаква институция.Противно на очакванията тя се смее.Съгласява се с теб.Отново се похвалваш мислено.

Тръгваш си.Повръщаш няколко пъти по пътя,чудиш се защо.Имаш температура.
Гълташ сума ти лекарства у дома.Пиеш разтворими гадни прахчета,които те карат отново да повръщаш.
Сядаш на компютъра.Пишеш малко от темата.Отново спираш,защото губиш музата и връзката със света.
Приятелят ти идва.Не иска да се целувате.Пращаш го да си ходи,защото не ти е нужен в този случай.Той се смее,но все пак си тръгва.Казваш му,че ще се чуете,но може би няма.Той не възразява.

Сядаш на компютъра.Отново отваряш темата.Смееш се.Слушаш музика.
Влизаш във форума.Виждаш дневника.Решаваш,че ще натовариш него с мизерния си ден.
Пишеш в дневника.После се чудиш защо?

I'm trapped in this world
Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
We are stuck in this world
That's not meant for me
For me

Джаки Потър

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Пет Окт 07, 2011 1:31 pm

Ставам пия един ефизол
Пия друго лек.
Мъча се да не повърна
Слизам на доло
Тръгвам към училище
Влизаме в часовете
Излизаме от часовете
Свършихме училище
Отиваме да търсим котето
Тая ***** ни лъже
Намираме го Дед.
Убивам я тая
Плача
Пребирам се
Патките ми звънат на секи пет минути и кат им дигна ми викат ХА ХА ХА
Убивам ги
Отивам на плуване
(май се оказа бъдеще време)
Е сега пиша секи момент ще хода на плуване ...
Edward Lemuel Radley

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   Пет Окт 07, 2011 8:06 pm

Първата мисъл,която мина през главата ми веднага щом отворих очи е,че днес е последния учебен ден за седмицата.А де...да си кажеш "Сега ще стана по най-бързия начин" е много по-лесно от това наистина да го направиш.Майка ми нахлува в стаята ми на няколко пъти,все за да ми напомни да се събудя.Накрая ми отмъкна завивката,с което надви
Втория ни автомобил най-сетне се бе завърнал от дългия престой в сервиза и за мое облекчение тази сутрин го заварих в гаража.Най-сетне се слагаше край на пеш круизовете нагоре-надолу.
Почувствах се толкова неловко,след като без свян си бях позволил да измъчвам с натискане клаксона,забравяйки за ранния час,докато подканях Б да побърза:майка му ми съобщи,че снощи не бил добре и въпреки,че вече не бил с температура ще отсъства.
В училище беше повече от обикновенно скучно: повода за радост,че класната не ще бъде на работа предстоящата седмица се изпари-не кой друг,а преподавателката в среден курс,с адски многото си предразсъдъци и която презира повечето,сред които и моя милост,ще я замества.
Прибрах се с неполучена двойка по математика,както очаквах и похвала по адрес на философски разгърнатото ми есе по литература. :lol: (Фреди направо ми напълни душата).Докато дъвчех от пилешкото,болника ми дрънна: пламенно настояваше да ида у тях на момента.
Изглеждаше здрав като бик,питах се да не би пак да го бе играл ала Де Ниро пред майка си. :D Както и да е:вмъкнахме се в гората и скитахме цял следобяд по чукарите.Крахме круши,ябълки и орехи из дворовете на махалите,пенсионерите отишли там за уикенда ни ругаха и подпетиха,но нищо необичайно.
Прибрах се към 7 и попрегледах нещата и разработките си по литература: от утре пак тръгвам на уроци.Не съм във възторг,но знам че ако не друго ще се срещна с приятни лица у дома на Ю.Г.
Гледах телевизия след вечеря,говорих с баща си и седнах на компа.Сега пиша тук:днес нямаше следобеден сън и ранното ставане вече започва да си казва думата
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дневник на деня   

Дневник на деня
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next