Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Алексис Лов Джорджен.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Алексис Лов Джорджен

ПисанеЗаглавие: Алексис Лов Джорджен.   Вто Сеп 27, 2011 9:55 am

Алексис Лов Джорджен.
"Обожавам името си. Толкова е нежно,особено това Алексис.. Но предпочитам да ме наричат или Лов, или Сис, понякога разрешавам и Алекс. Също ми харесва да използват и мисис, мадам, госпожице пред фамилията ми."

"Красива съм, нали?"
6-ти курс.
"Да, аз съм 6-ти курс.Много яко!"
16 годишна.
"Изглеждам по-зряла за възрастта си, но попринцип 16 за мен са най-хубавите години. Правя каквото искам и каквото реша, без да ми пука правилно ли е, грешно ли е."
Чистокръвна съм.
"Точно така, чистокръвна съм и не харесвам мъгълокръвните, които просто се бутат в едно чуждо общество-това на истинските магьосници."

Външен вид/описание:
"Аз съм същински ангел на външен вид. Влюбена съм в себе си,признавам. Обичам русата си,гладка като коприна, дълга коса, обожавам зелените си очи,които могат направо да те хипнотизират. Харесвам кожата си,толкова чиста и с хубав бял цвят, нежна на допир, без никакви несъвършенства. А устните?Тях още повече ги обожавам. Толкова са плътни, не са тънки и невиждащи се. А цветът им-без да ползвам червило и гланц- е невероятно розов и сладък. Тези устни привличат мъжките и често получавам целувки. Обичам също така и веждите си,миглите, носът... цялото си лице.
Нека преминем към тялото. Гордея се с него.Господ ме е надарил. Слаба съм, стройна, висока. Най-харесвам краката си. Няма никакви тлъстинки по тях,кожата е гладка.Сякаш съм богиня, наистина съм изваяна идеално. Като кукла барби съм, една от най-скъпите кукли барби. Уха!
А сега е ред на стилът ми. Ами, и той като всичко останало-съвършен. Наистина съвършен.Никога не излизам от стаята си без да съм с подходящи дрехи. Най-обичам да нося рокли, обикновено в мини размер-къси и прилепнали, без презрамки. Но те са за купони и разходки, когато съм в Хогуортс нося дънки, най-често шарени, потничета и тениски. Мантиите никак не ми харесват,понеже са скучни и обикновени, а аз не съм такава. Все пак ги търпя и намалявам скучността им,като слагам значки,брошки, много бижута и си правя хубави прически.
Накратко- Аз съм съвършена!" <-- Из нейният дневник.

Характер:
"Е, на външен вид съм съвършена, като същински ангел,но по характер съм нещо средно. Много ми харесва да съм лоша и палава. Лошите момичета са върха. Не се спирам пред нищо, мразя правилата, както и хората,които ми казват какво да правя. Уча, защото искам да завърша Хогуортс и да стана аврор.Пиша си домашните, правя всичко,но не с особено желание. В действителност никак не харесвам всичко свързано с ученето-домашни, уроци,библиотеки,учебници. Повече си падам по адреналиските неща- скачане с бънджи, магии, бой, смърт/странно, но факт/, смъртожадни, летене и така нататък...
С хората не съм недружелюбна, поздравявам ги, дружелюбна съм, но повечето бързо ми омръзват. Говоря си с тях две минути после винаги си измислям извинение, за да се измъкна. Имам много приятели,повечето са обожатели и завистници,но ги търпя, ставам популярна.
Понякога избухвам, даже доста често.Лесно се изнервям, но мога да бъда и много спокойна... Не съм романтична натура. Повече бих се зарадвала на парти по бански, където е пълно с хора,отколкото на романтична вечеря на свещи.
Аз съм луд човек, забавна съм, обичам свободата и забавленията, доста горда съм." <-- отново от нейният дневник.

История:
"Родена съм в Лондон, живея в Лондон, аз съм си Лондончанка. Майка ми е рускиня- Летиша, баща ми е французин- Антонио. Имам един брат, обаче много ми досажда и от десет годишна не си говоря с него. Вече почти забравих какъв е гласът му. Все едно.
Имах страхотно детство.Всички деца ми се възхищаваха,всеки искаше да играе с мен. От шест годишна знам за магията.
Първата ми магия беше лесна,но после почнах да правя много сложни- първата беше да местя предмети само с мисълта си,сложните вече бяха...сложни.
Като тийнейджър бях също така популярна. Само две години ходих на мъгълско училище и да си кажа- ужасно е! Учат толкова скучни неща!Добре, че го напуснах. Предпочитам билкологията пред биологията и отварите пред математиката.
Имала съм много гаджета. Татко нито едно не хареса, но на мен въобще не ми пукаше.Но никого не съм обичала истински. Аз бях и винаги ще си остана непослушното, палаво дете в семейството,което никога не слуша и постоянно бяга от вкъщи. Да, бягала съм от вкъщи. Ходих с група,където имаше само момчета и едно момиче-аз. Бягах от вкъщи, за да ходим в една задънена улица, в колата на един от групата/с когото съм излизала/ и малко се...напивахме. Много вредни навици имах,тогава рядко използвах магия. Но един ден татко ни хвана и доста я сгафих.
Когато бях на шестнадесет ме пратиха в училището за магия и вълшебство Хогуортс. Сега пътувам натам.Ще съм шести курс."
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Алексис Лов Джорджен.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1