Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 11:21 am

First topic message reminder :

Амии :) Бих се радвала да чуя всичките ви коментари,било то добри или лоши.Много се радвам на критика,затова предлагам,ако нещо не ви е харесало,да ми го кажете,без да се притеснявате,като задължително обясните защо.

Героите ще са ви що-годе познати.Драко си го знаете,Тиодор също,но моят Тед ще е различен от този,който познаваме в книгите.Дейвид Монтагю също няма да е зъбат кретен,колкото и да им се иска на някои.
Алекзандър,брата на Тед,е едно от новите попълнения,ще се запознаете с него.
Фелисити е другото.Тя е моята мечта,родила се преди няколко години,и сега получи момент да се покаже пред света.

Малко по-късно ще ви пусна и снимки,за да имате ясна представа за персонажите.

Е,надявам се да ви допадне.И очаквам отзиви :)

Послепис : Освен това искам да ви разясна с кой цвят чии мисли ще са.
Драко ; Фелисити ; Алекс ; Тиодор

Засега тези за основните.Ако има някаква промяна,ще ви уведомя.

I'm trapped in this world
Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
We are stuck in this world
That's not meant for me
For me

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Сеп 26, 2011 7:19 pm

Ех,ама вие и двете сте се превърнали в заклети фенки на Алекс!И аз си го обичам,ама не може така да пренебрегвате Тиодор заради него.Тц,тц.
Душата на Фейт...хм,не се бях замисляла върху това.Да,тя е ледена кралица,но всеки човек си има своите слабости,а в случая Тиодор,каквито и да си им отношенията,е близо до сърцето й,поне като приятел.

Да,завръзката на историята едва сега започва.За съжаление хубавите неща се бавят във времето,но се надявам да не е прекалено и да ви убия интереса с протакане.

Следващата глава може би ще е чак уикенда,но все пак благодаря много за коментара!Наистина ме надъхвате :)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Окт 10, 2011 4:45 pm

Ех,обожавам го Алекс! <3 Но нали с Фейт не скъсаха или просто се скараха?..
Просто тази глава ме подлуди,но и ми стана много жално за Алексчо..
Похвала и за часта за Драко и Рудолфус,много ми хареса!Всичко беше супер!! [sun]
Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Окт 10, 2011 7:17 pm

Моментът м/у Драко и Рудолфус е безценен. Знаеш каква слабост са ми Лестранж; ще има още техни прояви, нали? Ретроспекцията, макар и кратка, беше толкова красива, че я препрочетох няколко пъти. Но и без нея моментът е перфектен - начинът, по който Драко вижда и усеща света около себе си е много истински и изглежда толкова достоверен, сякаш допълва образа му в книгите. <3
Начинът, по който се бори със себе си, за да устои на Фейт, е посвоему впечатляващ. Докато чета техните моменти му се възхищавам, задето намира тази сила у себе си.
От друга страна, първичната страст м/у Алекс и Фейт е изпепеляваща, питам се докъде ще доведе всичко това? О, нямаше Нот в тази глава? Въпреки че не ми е фаворит, ми е любопитно какво си му подготвила, а и враждата им с Малфой също е интересна за следене. (:

Коя е мистериозната личност, появила се накрая? Мойра? А ако не е - кога ще разберем повече за нея? Не протакай следващата глава, че имам нужда да те чета. :>
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Окт 11, 2011 5:03 pm

Най-милите ми и верни читателки <3

Да,моментът между Драко и Рудолфус сам по себе си беше замислен като дооооста въздействащ,радвам се,че се е получило.Виждате ли,Драко се нуждае от малко катарзис в живота си,защото той по природа си е плашлив,свикнал е да има влиятелни мама и татко,които да го крият от реалността.Освен това,всички знаем каква грижовница е Нарциса.Колкото до Лестранж,на мен ми е слабост от край време и не се сдържах да не го включа.Освен това,той е точно такъв,в моите представи,като всичко произлиза от факта,че в книгите ние виждаме само Бела с нейната страст и преданост,а Руди изобщо не присъства,въпреки че знаем,че и е съпруг,знаем,че е измъчвал Алис и Франк Лонгботъм,знаем,че е Смъртожаден.Така че така си обяснявам аз неговата липса - с вътрешната му драма.
Мони,радвам се,че ретроспекцията се е получила така сполучлива,може би на мен това ми е любимият момент от главата.Не мога да обещая,че Рудолфус отново ще присъства в картинката в скоро време,но предполагам,че не мога да кажа и че няма да е така.
Тази работа с Фейт е особено деликатна,но съм доволна,че проличава душевната му сила.Това да се противопоставиш на страстта си,на първичните си човешки пориви,е може би най-сложната задача в един живот.

Алекс и Фейт...при тях нещата са много много сложни,тъй като душите им са в голям сблъсък,понеже,както отбелязах,Алекзандър изпитва определена нетърпимост към характера на Фелисити.От друга страна,тялото му го тегли към нея и го убива малко по малко,защото за него е изключително тежко да види достойнството си в краката на една жена.Било то и на жена като Фейт,която сама по себе си е много впечатляваща личност,поне в моите очи.Но това моето не е точно най-компетентното мнение,защото си е моето момиче и не знам как да я критикувам.Това го оставям на вас.
Ани,дали са скъсали?Дори да знам,едва ли ще ти кажа.Така или иначе сега предстои един момент на раздяла,дали ще е временна ще разберем по-нататък.Алекс заминава.Накъде?Това в следващата глава.Но той няма да бъде забравен от мен,спокойно.

Нямаше Тиодор..добро наблюдение!Драко трябваше да излезе малко на централен план,но Тед ще се появи.След случката в предната глава,той има още много какво да предложи на читателите.

Мойра?Мислиш ли?Може би.Може би не.Трудно е да се каже.
Ще разберете.

Благодаря!!!

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Venera Blur

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Съб Окт 15, 2011 11:44 am

Отначало си казах 'Това е много дълго, не ми се занимава' (както винаги), но накрая просто не устоях и го прочетох наведнъж. Не отлепих очи от екрана... Невероятно произведение и просто вече едва чакам следващата глава. Хари никога не ми е бил любим герой, докато Драко... винаги е бил. Бях ужасно зарадвана, че той е един от централните герои. Алекзандър го харесвам, но не ми е любимец.. Но Тиодор и Драко... честно казано ги обожавам grin
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Съб Окт 15, 2011 6:22 pm

ЛЕЛЕ! Имам си нова читателка!!
О,това е една от най-хубавите изненади,които съм получавала!По-хубав край на деня едва ли мога да измисля.

Благодаря ти много за коментара.
Да,дългичко е,ако не си го хванала от самото начало,но наистина се радвам,че е успяло да грабне вниманието и си му отделила време! :)

Да,и аз изпитвам известна ненавист към Хари.Проблемът е,че съвсем скоро ще трябва да се появи,защото все пак в Нечистокръвния принц не веднъж се изпречва на пътя на младия Малфой.Колкото до Драко! - май споделяме същата страст :)
Ти си първата,която не е лудо влюбена в Алекс,така че те поздравявам искрено!
О,и имаш симпатии към Теди /към който между другото и аз изпитвам подобни чувства/!

Толкова е хубаво!Благодаря ти наистина!

Следващата глава ще е възможно най-скоро,да кажем утре вечер,но да не прибързваме,за да не взема да излъжа и после да стана за смях :)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Нед Окт 23, 2011 9:32 pm

Главата е много хубава. Както винаги.
Началото е изключително интересно, най-вече защото хвърля малко светлина около Фейт и Мойра, въпреки че все още очаквам появата на втората. Наистина ми е интересно какво представлява тя и имам хубаво предчувствие, макар че реално не мога да знам дали ще ми хареса преди да я видя в истинската й светлина. Във всеки случай, това със Селемските вещици е страхотно хрумване, нямам търпение да видя до къде ще доведе всичко това.
Моментът на Тед и Дафни също е много добър и това определено ми е любимата поява на Тед от началото до сега. Държа се много зряло и сякаш цялата промяна е постигната за кратко време, което малко или много го издига в очите ми. Тя е ужасен дразнител, надявам се да й причиниш нещо ужасно, за да й затвориш подобаващо устата. xD
Естествено, подразбира се, че най-любимата ми част е тази м/у Драко и Фейт. Винаги тях двамата. Не го виждам като мекушавост в никакъв случай; въпреки всичко при Драко пак имаше някаква провокация и игра, нещо от Малфой. Не, определено ми хареса, и както ти казах, го прави по-истински.

Пак не ти написах кой знае какъв коментар, но се надявам, че разбираш, че винаги ще съм тук да те чета и подкрепям, както и че фика ти ми е много скъп. <3
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Окт 25, 2011 8:04 pm

Благодаря ти за коментара,миличка <3

Мда,време беше да чуем нещо за тези вещици.Мойра..за нея има време.Но няма какво да се прави,рано или късно ще се появи в картинката.
ТЕД! да,да,този път имаше характер,чак мен успя да ме изненада! Дафни е дразнител,но за съжаление няма как да се избегнат появите,които,опасявам се,ще зачестяват.

хъх,Драко и Фейт...
този момент съм го препрочитала 100 пъти сигурно и едновременно го обожавам,но и му се дразня,а не знам защо.Иначе се радвам,че успявам да създам интригата и цялата игра на Драко,въпреки че горкият е ужасно запленен от Фелисити.

Коментарът е чудесен!Важно е,че го има.Благодаря ти! <3

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]