Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 11:21 am

Амии :) Бих се радвала да чуя всичките ви коментари,било то добри или лоши.Много се радвам на критика,затова предлагам,ако нещо не ви е харесало,да ми го кажете,без да се притеснявате,като задължително обясните защо.

Героите ще са ви що-годе познати.Драко си го знаете,Тиодор също,но моят Тед ще е различен от този,който познаваме в книгите.Дейвид Монтагю също няма да е зъбат кретен,колкото и да им се иска на някои.
Алекзандър,брата на Тед,е едно от новите попълнения,ще се запознаете с него.
Фелисити е другото.Тя е моята мечта,родила се преди няколко години,и сега получи момент да се покаже пред света.

Малко по-късно ще ви пусна и снимки,за да имате ясна представа за персонажите.

Е,надявам се да ви допадне.И очаквам отзиви :)

Послепис : Освен това искам да ви разясна с кой цвят чии мисли ще са.
Драко ; Фелисити ; Алекс ; Тиодор

Засега тези за основните.Ако има някаква промяна,ще ви уведомя.

I'm trapped in this world
Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
We are stuck in this world
That's not meant for me
For me

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Kate Woodstock
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 11:32 am

Страхотно е!Очертава се интересна история,нямам търпение да прочета повече за Фелисити!И Драко-много ми харесва да го виждам в такава светлина,както в мислите му за миналото!Продължавай все така,страхотна си!! ^^
Нямам търпение и за снимките! <3
Пандора Лиманс

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 11:35 am

Аз вече ти казах какво мисля, но да се повторя. Първо, фик за Драко винаги е хубав за четене, а тъй като акцента ще е върху слидеринци, е направо задължителен.
Казах ти вече, имаш прекрасен, описателен и ненатоварващ стил и по дяволите, искам още Алекс. <3
Трябва да има повече от него нататък, защото иначе ще те убия. Извън това, Нот ми изглежда, че ще се развива интересно, за Фейт да не говорим, на нея вече й е отредена огромна роля.

Така че... мистерията е заложена, началото е интересно; с теб съм, продължавай да пишеш. (:

((бту, искам много хубав Алекс, моля. и продължението. веднага.
Вижте профила на потребителя http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 11:43 am

Първо,много благодаря и на двете :)

Кейт,Драко е може би най-любимият ми персонаж в книгата и е задължително за мен да го видя в друга светлина.Роулинг го е описала както истински страхливец,но въпреки това аз твърдя,че се изисква огромна смелост,за да вдигнеш пръчка срещу най-великият магьоник на епохата.Радвам се,че ти харесва,снимките ще ги получите скоро ((:

Мони,има още една глава,която си чела и която ще пусна тази вечер,но в по-следващата,която написах снощи! /не знам как успях/ има много Алекс и е специално за теб.И да,Тед ще се развие постепенно,но засега ролята на влюбено хлапе му отива.Въпреки това той има борбен дух,който ще го изкара на преден план в близкото бъдеще.Колкото до Фелисити,тя ще е своеобразния център около който ще се върти историята,затова мисля,че ще я виждаме все по-често в следващите глави :)

Ужасно мерси за коментарите (прегръдка)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 7:34 pm

Тъй като темата си е моя,ще си позволя двоен пост,с надеждата администраторката да се смили над мен (((:

Е,след цял ден търсене,най-накрая избрах ликовете на героите си.
Драко няма да ви го показвам,защото той си остава Том Фелтън,най-прекрасното същество <333
Останалите :

Алекзандър Нот : 1 ; 2

Тиодор Нот : 1 ; 2

Фелисити Дарк : червено.

И след малко ще пусна главата,надявам се поне вас двете да зарадвам :)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 8:08 pm

Страхотни са!Тиодор...Алек...Фелисити! (точно както си я представях!) ((:
Хайде,плс пускай главата вече,че искам продължение още сегаа :(
Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 06, 2011 9:01 pm

Прекрасни са, да, Фейт е богиня. ^ (И Том. <3 Не богиня, де, ама нали... =D)

И благодаря за стоплящата доза Алекс, макар че сигурно ще се пристрастя към него и ще трябва да ми угаждаш като го редуваш постоянно с Драко. Не помня дали ти казах, но е страхотно, че даваш поле за изява на Дафни, тя би могла да се развие в която посока исках, а не е съвсем непознат персонаж. (Всъщност не точно, защото не знаем много за нея, но именно заради това е благородна почва. :р)
Посяваш нещо между Тед и Фейт, което още не мога да преценя дали харесвам, но ми предполагам ще се превърне в голямо мазало, така че нямам търпение да видя какво ще сътвориш.

Следва прилично количество Драко, нали, нали? :>
Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Сря Сеп 07, 2011 8:48 am

Посветила си ми най-яката глава до сега, обаче те съветвам да продължиш да го правиш, защото имам чувството, че няма да е единствената, а аз съм егоист и искам всички да са мои. =р

Права беше, харесах началото, обаче краят повече. <3 Много е агуаменти. =D Казах ли ти, че ще се пристрастя към Алекс? Казах ти, прекрасен е.

Иначе Фейт и тримата ли ще си ги върти? Харесвам я с Алекс, между другото. Гледай да ме радваш по-честичко така.
:D
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Сря Сеп 07, 2011 8:51 am

Хаха,да,много е агуаменти.И на мен ми е любимата глава до сега,нищо,че написах и следващата.
И да,Алекс е невероятен.
Колкото до това дали ще ги върти и тримата,предполагам ще разбереш.Тя си има своите желания и амбиции,които няма да издавам,но тъй като е много свободолюбива жена не обича да се ограничава във връзки и тем подобни глупости.

Благодаря за коментара <333

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Чет Сеп 08, 2011 5:33 pm

Алекс е невероятен!Но трябва да си призная,най-много ме кефи като двойка Драко и Фейт,силно се надявам накрая двамата да са заедно!<3
Фика ти е страхотен,с нетърпение очаквам продължение! (:
бту,от фика вече съжалявам,че не избрах Слидерин! ;дд
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Чет Сеп 08, 2011 9:24 pm

Кейт ! ,мислех,че си се отказала да четеш и коментара ти наистина ме зарадва :)) Благодаря много!
В интерес на истината Алекс наистина ще е може би най-сексапилния ни персонаж,но у него има много неща,с които още не сме запознали и които може би ще размият представата за секс-символ.
Колкото до това дали Драко и Фейт ще са заедно,мисля,че самото време ще покаже :)

Ужасно съм щастлива,че ти харесва и коментарите,твоите и на Мони,наистина ми дават стимул да продължа да го пиша.
А и щом съм успяла да те накарам да харесаш Слидерин толкова много,значи ще се възгордея ! :)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пет Сеп 09, 2011 11:02 am

Твореца никога не разкрива своите тайни ;дд
Колкото до Драко и Фейт,мисля че между двамата ще се разрази голямо приключение,той толкова много си пада по нея (както и всички останали момчета ;д) ,но наистина много ми е любопитно каква е,че така действа на околните?Това вече ще ме побърка и мен,както Алекс,наистина много искам да разбера.. ;дд
Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пет Сеп 09, 2011 8:29 pm

За глава, която те е измъчила, се е получило доста добре. Преди останалото ще ти кажа, че заглавието е прекрасно. <3
И ужасно, ужасно харесвам твоят Драко, държа да се знае. Въобще не е повърхностен и лигав, а много повече, отколкото се вижда на пръв поглед и гордостта му не е просто заради името, което носи; тя е част от същността му. Ии да, просто е прекрасен, харесвам сблъсъците му с Фейт - не се самозабравят в безсмислени словесни престрелки.

Иначе те мразя много, задето си я прекъснала точно на това място. xD Като че ли не ми е достатъчно да се чудя това и онова за Фейт, а сега се включва и Мойра. Впрочем не се съмнявам, че идеята ти е убийствена, затова очаквам да я разгърнеш подобаващо (и по-скоро, надявам се).
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пет Сеп 09, 2011 8:37 pm

Кейт,няма да издавам нищо,защото това е единствения начин да запазя читателите,макар и да сте само две :)
Да,Драко харесва Фейт,но неговите желания към нея се различават коренно от тези на Алекзандър и Тиодор.Това е трудно за разбиране така както го написах,но ще ти се изясни постепенно,обещавам.
Фелисити е мистерия.И то каква!

Мони,ти си мноогоо мила и както ти казах,наистина ме надъхваш.
И аз наистина харесвам заглавието и е много уместно за главата.Признавам си,че наистина ме измъчи просто защото на моменти ми се губеше какво искам,редактирах епизода пред Нужната стая няколко пъти и направо издивях,докато го докарам в този вид.
Много се радвам,че харесваш Драко,и в моите очи е перфектен.

Мистерията продължава да обгръща.
Между другото ето ви още една причина да мислите-защо Алекс така неочаквано се връща в Хогуортс,чак в седмата си година?

Благодаря много!

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Сеп 12, 2011 10:18 pm

Казвам ти, главата е не по-малко страхотна от предишните.
Харесвам начина, по който си описала мъката на братята Нот - овладявала си я, без да се впускаш в излишен драматизъм и сантименталности; всичко си е точно да мястото. И, както вече ти казах, обожавам твоя Драко, изграждаш го по прекрасен начин и ми харесва как влагаш мотиви в действията му, които да звучат достоверно и истински, а не са просто някаква прищявка и мания за величие.

И не знам за преди, но вече съм сигурна, че моментите с Фейт и Драко са ми най-любими, просто е истинска наслада да ги чета. О, и краят е посвоему красив, обичам, когато завършваш главата по такъв начин, едновременно намеквайки за нещата, които ще се случат, но без да издаваш какви точно са те. :D
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 13, 2011 6:11 pm

Ти си ми най-любимата <333

Благодаря за коментара,като за начало,наистина се нуждая от такива,за да имам причина да пиша.
Колкото до мъката на Нот,ужасно се измъчих,докато се справя,затова се радвам,че се е получило добре-предполагам,че може и по-добре,но нямам намерение да правя редакции за сега.Поне докато не го завърша де.
Драко е прекрасен,засега се оформя болезнено реален персонаж,такъв,който няма да дразни със съвършенство.А и на теб скритичко ти споделих,че той се нуждае от мотиви,наистина.

Моментите с Фейт и Драко са ми любими за написване,в интерес на истината,защото излизат изпод пръстите ми без да ги дообмислям,без да ги насилвам по никакъв начин.Този последния ми е особено ценен и скъп,някакси много близко до мен го чувствам.

Благодаря ти,мила! :cheers:

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 13, 2011 7:18 pm

Нямам думи просто...невероятна,както винаги!Но тази глава ми хареса повече,защото имаше повече моменти Драко/Фейт.Алекс се държи като кученцето на Фейт,обаче Драко...е той е твърде горделив,за да покаже чувствата си.
Продължавай така,искам още! ❤
Иии..имам една молба.Може ли следващата глава да е посветена на мен,за мен това ще означава много.. /Ани/ ☀
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Вто Сеп 13, 2011 7:25 pm

Чудесен момент за коментар,благодаря ти! :)

Да,отношенията между Драко и Фейт са на път да се развиват,така че техните моменти ще продължат да се множат.Колкото до твърдението ти за Алекс,не мисля,че си права.Вярвам,че имаше предвид Тиодор,защото той в момента е влюбеното хлапе,но ще видиш,че по-малкият Нот не е това,което изглежда.

Драко не е само горделив,той е и нагъл в желанията си.За него жените не представляват друго,освен инструмент,някакъв подарък,с който да се хвалиш.Затова и гледа на увлечението си към Фейт по някакъв смешен начин и се опитва да я изиграе.Но може би просто не е познал човека.

Молбата ти е много мила и разбира се,няма как да ти откажа,затова следващата глава ще е специално за теб,но не мога да кажа кога ще я получиш :)

Благодаря наистина!

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Нед Сеп 18, 2011 10:57 am

Еха, знам, че се притесняваше най-много дали частта с погребението ще ти се получи, обаче не виждам за какво - перфектно е. Създала си точно атмосферата, която си представям, когато мисля за погребение, а емоциите са предадени чудесно - различният начин, по който всеки усеща скръбта и загубата. Обичам начина, по който си описала Амелия, обичам появата на Нарциса, също така сблъсъка м/у Малфой и Нот. И Алекс, силният Алекс, толкова много го обичам и го съжалявам, задето трябва да понесе това бреме.

Продължавам да подкрепям появите на Дафни, защото ми е интересно как ще завършат. ;] И се надявам скоро да има малко повече за Мойра и магията на Фейт, защото ми е много любопитно.

Пращам ти вдъхновение за следващата глава. ^
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Нед Сеп 18, 2011 7:09 pm

О,милата ми! <3 Благодаря за коменатара.
Радвам се,че се е получило;да,наистина,погребнието ми взе силите,но съм изключително доволна,че се е получило правилно.Амелия и аз я харесвам,изобщо цялото семейство Нот са ми много на сърце :) Колкото до сблъсъка между Тиодор и Драко,дълго време се чудех дали да го включа,но накрая реших,че е правилно да се види,че приятелството им все пак значи нещо за тях,било то хубаво или лошо.
Алекс сега ще му остане още по-трудно,защото става главата на семейството и го очакват много задължения,кои от кои по-неприятни.Предполагам,че вече си съобразила,че каузата на Едуард също е едно от тях.

Ами Дафни може би оттук нататък ще играе по-важна роля във фика,защото все пак тя е единствената,която вижда Фейт в различна светлина.А и момичето е лудо влюбено в Алекзандър,така че едва ли ще му позволи да й се изплъзне толкова лесно.

Да,Мойра и Фейт ще се развият в следващите глави много повече,предполагам,че някои от мистериите ще се разкрият,поне донякъде.

Благодаря за вдъхновението,но засега главата остава на заден план,поне докато не приключа с Индже XD Иначе ми предстоят няколко по-спокойни и лежерни глави,които се надявам да се получат и по-забавни,защото ми писна героите ми да са вечно притеснени XD

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Сеп 19, 2011 9:02 am

Продължавам да следя фика естествено,искам да кажа че главата много ми хареса и благодаря за посвещението! ^^ страшно много се зарадвах.

Продължава развръзката между Драко и Фейт и страшно много ми харесват моментите им.Лично на мен Дафни ми се струва,като кралицата на драмата и не може да намери място до ледената кралица Фейт ;дд

още веднъж поздравления,чудесно беше [sun] ;*
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пон Сеп 19, 2011 6:15 pm

Много е хубаво да знам,че не си се отказала :)
Посвещението ти го бях обещала,а и тъй като си редовна читателка си го заслужи!Знам,че би било по-хубаво да е на някоя весела и жизнерадостна глава,но такъв ти бил късметът XD

Колкото до Драко и Фейт,спорно е да се каже дали отношенията им ще продължат да се развиват.Навярно знаеш,че мистър Малфой му предстоят и някои други изпитания,в които Фейт няма как да вземе участие.Но да,нещата между тях тепърва започват и имат още дълъг път да извървят.
Да,Дафни е кралица на драмата.Мисля,че го показах още с първата й появя-тя има чувства към Алекс и колкото и да й се иска да го види наранен,няма да му позволи да е с друга жена.Още по-малко ако тази дружа жена е Фейт.И да,сигурно си права,че ледената кралица Фелисити просто няма как да бъде засенчена.Въпреки че ти казвам тайничко да не отписваш Дафни от напредварата още.

Благодаря ти много много,аз съм доволна щом ти си доволна :)

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Пандора Лиманс

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Пет Сеп 23, 2011 6:53 pm

Извинявай за късния (и много, много глупав) коментар. (:

Много е хубава главата, но предишната все още ми е най-любима. Това нищо не означава, разбира се, умееш еднакво добре да пресъздаваш и тежките емоционални драми, и закачливите моменти, което е хубаво, защото внася живот във фика.

Допада ми животинското във връзката на Фейт и Алекс, много по-страстна е някак. Чакай само да ти покажа любимата си част:

Цитат :
-И не могат да ни почакат още малко?
Тя се засмя и го целуна леко по устните.
-При теб никога не е малко.
Кхъм-кхъм, агуаменти? :>

Тед е особена личност, но честно казано съм по-запленена от брат му и някак не мога да му обърна правилното внимание.

Харесвам частта последната част, тази с Драко - старанието му, болката му, борбата му... Да, нямам против да чета за всичко това, тъгата му е някак красива. И начинът, по който се опитва да устои на Фейт... <3
О, и чичото, чичото ми е любим, знаеш (ако е точно този от двамата, които могат да бъдат с тези инициали :р).
Касандра Грас-Уейл
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Нед Сеп 25, 2011 9:49 am

Радвам се,че главата ти е харесала :) Всъщност съм убедена,че няма как всяка глава да ти става любима,така че съм доволна,че ти е допаднала.
Щастлива съм,че фикът си има щастлив момент / не точно щастлив,малко весели/ ,защото героите ми скоро щяха да се мумифицират от мъка XD

Определението,което си дала на връзката на Алекс и Фейт е най-точното,което може да се намери-да,тя е абсолютно физическа,животинска и те изобщо не смятат да се обвързват емоционално,или поне така им се иска.
ДА,ДА,ДА,АГУАМЕНТИ! <3

Колкото до Тиодор,може би нататък ще ти стане по-симпатичен или по-омразен /зависи от оценката де/,но със сигурност би трябвало да те накара да се развълнуваш.

Частта с Драко принципно не беше предвидена в тази глава,в интерес на истината идеята ми беше съвсем различна,но разбрах,че ще е ужасно нечестно да не участва,понеже той е ДРАКО МАЛФОЙ,а аз съм ужасно запленена от него.
Чичото е този,за когото си мислиш.Знаеш,че аз имам слабост към него..пък и ми хрумна интересна идея,така че се надявам да успея да я развия :)

Благодаря за коментара,сладур :*

Lonely and fading
Heartbroke and waiting
For you to come
That's not meant for me
For me

Kate Woodstock
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   Нед Сеп 25, 2011 2:09 pm

Ах,как няма и аз да не коментирам!Просто главата беше суперска,завръзката на историята е чудесна...Алекс започва да ме кефи все повече,Теди-не толкова... в тази глава имаше проява на "душата" на Фейт,което ми се стори доста хубаво...вече си мисля,че не е толкова студена.Не знам какво друго да кажа,така че те оставям до следващия път. : ))
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]   

Draco Dormiens Nunquam Titillandus[коментари]
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next