Harry Potter fan forum

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Съб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Пон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Вто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Съб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Вто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Пон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Пон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock

Пандора Лиманс

Кейт Грейнджър

Нора Лопес

Касандра Грас-Уейл

The Headmaster

Роуз Уизли

Джаки Потър

Ривър Ларош

Себастиян Дивайн

Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:

Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Сеп 08, 2011 7:39 pm
Statistics
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

Share | 

babbling, bumbling band of baboons [flood topic]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

ПисанеЗаглавие: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Чет Авг 25, 2011 5:29 pm

First topic message reminder :

(=
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://harrypotter.ohmylife.net

АвторСъобщение
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 6:11 pm

Здравейте, г-жо. Да ви се оплача, от доста време копнея някой да ми преподава трансфигурация, че чак започна да ми липсва.
Вижте профила на потребителя
Joyce Wilson

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 6:17 pm

Оо, толкова мило. Скоро ще започнем, ама трябва да стягате хъм, *неловка тишина* ... че аз само на външен вид съм мила :D

П.П. Само не и г-жо! :D Професор Джойс звучи по-добре. Пък ако се разбираме, може и само Джойс :face:

Самюел Ютис
Префект

Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Все още чакам Октомври.

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 7:33 pm

Добър ден... (Бива единствения рейвънклоуец)
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 8:33 pm

да, професоре! (вдига ръка, заставайки в готовност)
Между другото, така се радвам на синия ти цвят, неповторими рейвънклоуецо! Слава на бога, че те има!
Самюел Ютис
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 8:47 pm

Радвам се, че се радваш на прекрасният ми син цвят. Така ставаме двама. хДД
Какво правиш ти, грифиндорецо, в 23:47?
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 8:52 pm

О, толкова ли е? Хахаха. когато ли моя милост е била толкова мила и е обръщала внимание на понятието "час" и "време"? Не отговаряй, въпросът е жестоко реторичен. Иначе в момента..съм на вълна "анти-фотошопстване" и се стремя да докажа на народа, че Фотошоп-а не е единственото, с което може да се направи графика. мухаха, не знам дали се успея в това начинание, но..мразя когато всички дискриминират нещо, а възхваляват само и единствено най-прочутото от всички. Или нещо такова. Все едно. Мнението ми става твърде дълго,като за спам, затова ще го прекратя..Сега.
Самюел Ютис
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 8:59 pm

Щом не е Фотошоп, тогава какво е? Фотоскейп?
И донякъде си прав... Всички така го възхваляват Фотошопа. Тъй де, аз се намирам вдън гори тилилейски като стане въпрос за "графики" и такива неща. Не ме бива. Даже нещо повече. Аз съм си пълна нула там. хД
*Толкова опити, пак нищо. Може би просто съм от сакатите и така... Напълно допустимо е.*
Е, то като гледам стават доста добри нещата ти. Харесаха ми.
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 9:10 pm

Хах, ами всъщност е ФотоФилтър Студио (умишлено всички програми за графики започват с "фото")
А колкото до моите неща..Понякога стават, зависи.. Ако искаш мога да предложа услугите си и да ти спретна и на теб едно комплетче. Мисля,че заслужаваш награда за Единствения рейвънколуец, а и все пак вече сме в задушевни приятелски отношения..(май звуча доста неимоверно смешно)
Самюел Ютис
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 9:15 pm

(На идея си нямаш)
Ее, в такъв случай бих носил гордо този комплект. И няма как да не се възползвам, след като услугата е безплатна. (Може и да има заплащане от някоя друга въображаема сикла... Казвам "може".)
*Пък и си го заслужавам. Нали съм Единствения рейвънклоуец. Докато не дойде някой друг от дома, ще се радвам да нося това призвание.*
И как си, приятелю?
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 9:20 pm

Аз..Аз съм добре. Как може да е един грифиндорец в 00:20?
Иначе за услугата..никога не се иска заплащане(даже не държа да вписваш в профила си, че аз съм я измайсторил).
Но трябва да ми кажеш дали имаш претенции..относно надпис, снимки и т.н. ? Обичам да се съобразявам с желанията на совите "клиенти"
Самюел Ютис
Префект

Лична страница

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 9:27 pm

*Ее, без вписване няма да се измъкнеш. Свикни със мисълта за името ти в подписа ми.*
Абсолютно никакви претенции относно нищо. Аз съм си непретенциозно момченце. (Гледа с кучешки очички, опитвайки се да мине за мило детенце.)
А сега отивам да се лягам. *батерията ми свършва, пък и ако някой ме надуши, че не съм в леглото... И с единственият рейвънклоуец ще се разминете.*
Лаулиет Рюзаки

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Пон Авг 29, 2011 9:33 pm

Хах, добре..хайде до утре, а подписа ще си намериш в темата. (въпреки че не е Коледа)
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:42 am

*бълбук* ?
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:44 am

'драстии.. или трябва да е "бълбук"?:3
Вижте профила на потребителя http://metropolis.bulgarianforum.net/forum
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:46 am

Бълбукането не е задължително ;д Здрасти и на теб ^^
Какво става?
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:51 am

Домакинствам -_-
Не е особено приятно, но се налага. Всичко в името на успешното изритване на родителите ми от вкъщи, при това за дълъг период от време.
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:54 am

Хм *замислено кима* На всички се случва. И всички го правим с тази цел, предполагам ;д. Така де, само от любопитство, ще ми кажеш ли чий лик използваш за героинята си? ^^ *мили очички* ;д
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 11:56 am

;D
Mika Nakashima е девойчето, щом толкова настояваш.
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:01 pm

Не че настоявах, просто любопитствах ;д
Скучно ми е, та задавам всякакви ненужни въпроси. ;д
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:03 pm

В такъв случай продължавай, после може да ме изпратиш и на разстрел ако не успея да донеса някакво разнообразие и скуколипса.
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:19 pm

хммм проклето нещо... всяка програма за снимки, с която се захвана, се излага и ме кара да изглеждам като най-некадърния човек на света! Нищо не вдявам от проклетите графики. ;д !!
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:23 pm

Аз също; просто ги правя и те не ми харесват на вторият час. Нищо, поне ти можеш да се насладиш на разни тъториъли и тем подобни чудеса; аз страдам просто от смахнат перфекционизъм.
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:26 pm

О, повярвай ми, на нищо свое не се наслаждавам (говоря за графики). Направила съм сигурно 2 през целия си живот и те просто... не струват! Та аз дори не мога да се справя с най-елементарните неща! (които явно не са чак толкова елементарни, но както и да е.) В никакъв случай не мога да направя нещо и то да е достойно да го сложа дори само на своя профил! ;д
Йоми Ито

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:30 pm

Разбирам те. Но с практиката идва и съвършенството, така че рано или късно нещата ще започнат да стават. Ако не, просто им опри един пистолет в главата. ::смее се архизлодейски::
Миори Харисава

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   Вто Авг 30, 2011 12:34 pm

Да, обаче провалът ми действа депресиращо... -___- ;д Може би ми трябва някой, който да ми покаже какво, по дяволите, се прави изобщо в тия програми?! ;д;д;д Иначе аз съм като някакъв индианец (доста любопитен при това) с достъп до нестабилни химикали - тегля разни програми наред (каквито видя, общо взето), бърникам, инсталирам, накрая нищо не се получава и напълвам компютъра с вируси. ;д;д;д И така до следващата програма. ...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: babbling, bumbling band of baboons [flood topic]   

babbling, bumbling band of baboons [flood topic]
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next